SON DAKİKA
18 Eylül 2019 23:50

SON HABERLER

Güldür Güldür Show’dan dizilere giden oyuncular bir bir geri dönüyor! Muhteşem isimler yeniden kadroda!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV ekranlarında tekrarlarıyla bile çok izlenen bir program olmayı başaran Güldür Güldür Show, yeni sezonda yeni müjdelerle geliyor!

Program, televizyon ekranlarının uzun soluklu projelerinden biri olmaya devam ediyor.

Güldür Güldür Show ile özdeşleşen bazı isimler, geçtiğimiz sezon dizilerde şanslarını denemek için ayrılmışlardı.

Programa yeni isimler dahil olurken, projeden ayrılan bazı isimlerin yokluğu ise hala farkedilmekteydi.

Bu isimlerden birisi Çağlar Çorumlu idi. Çorumlu’nun geçtiğimiz sezon Gülse Birsel’in Jet Sosyete dizisine geçmesi çok şaşırtmıştı.

Dizi Star’da başlayıp tv8’de devam etti. Yeni sezonda ise dijital bir platformda yayınlanacak.

Çağlar Çorumlu’nun ‘Yaşar’ karakterini oynadığı diziye devam edip etmeyeceği merak konusu! Ancak Güldür Güldür Show’a geri döndüğü müjdesi herkesi mutlu etti.

Birsen Altuntaş’ın tv 100’deki haberine göre, önceki sezon diziden ayrılarak Jet Sosyete dizisinde Yaşar karakterine hayat veren Çağlar Çorumlu ekibe geri döndü.

Özellikle ‘Eşofmanlı Şevket Hoca’ karakteriyle unutulmaz skeçlere imza atan Çağlar Çorumlu, yeni sezonda da izleyenlere kahkaha attırmaya devam edecek.

Bu arada bir başka müjde daha geldi. Geçtiğimiz sezonda ikinci çocuğunu dünyaya getirdiği için bir süredir ekranda olmayan Aylin Kontante de yeni sezonda yeni bölümlerde izleyicinin karşısında olacak. Alper Kul’un eşi olan Kontante, 2. kez anne olmuştu. Aylin Kontante de Güldür Güldür Show’un vazgeçilmez yüzlerinden birisi olmayı başardı.

Ayrıca programa en son Yasak Elma dizisinde Şengül karakterine hayat veren İrem Kahyaoğlu da katıldı.

Yeni sezonda bildiğiniz, eski tadını özlediğiniz Güldür Güldür Show yeniden ekranda olacak.

Dizilere giden isimlerden bir tanesi de İrem Sak idi. Ünlü oyuncu, Fox TV’nin ‘Bir Aile Hikayesi’ isimli dizisinde oynamaya devam ediyor. Ancak izleyici, onu da Güldür Güldür Show’da görmek istiyor. Bakalım İrem Sak da dizi macerasının ardından yeniden projeye ne zaman dahil olacak?

İlgili Haberler