Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Güven Kıraç başrolde, kahkaha dolu Mükemmel Aile filmi geliyor!

Güven Kıraç başrolde, kahkaha dolu Mükemmel Aile filmi geliyor!

tarafından ker_def

2023 yılının iddialı komedi Filmi ‘Mükemmel Aile’ filminin okuma provasında oyuncular bir araya geldi kahkahalar havada uçuştu.

Evlenip Antalya’ya yerleşen kızları, hayatının hiç bir döneminde yanında olmayan ailesine sitem dolu bir video gönderir. Torunlarının olacağı haberini alan Mükemmel Aile, bu kez hamile kızlarının yanında olmaya karar verirler. Ancak bu tuhaf ailenin doğuma yetişebilmek için çıktıkları İstanbul’dan Antalya’ya olan yolculuklarında başların gelmeyen kalmaz.

Yapımı PRT Film Entertainment, yapımcılığını Fatih Ay ve Hande Alparslan’ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Hakan Eser’in oturduğu filmin kadrosunda, Güven Kıraç, Didem Balçın, Şahin Irmak, Açelya Topaloğlu, Nejat Uygur, Gizem Katmer, Bülent Polat gibi kuvvetli isimler yer alıyor.

Dışarıdan oldukça normal görünen ailenin garip fertleri, karakter olarak da tuhaflıklarını gözler önüne sererek asla örnek aile olmadıklarını da gösterirler. Keyif ve kahkaha ile izlenecek olan Mükemmel Aile filmi 2023’de sinemalarda…