Ana sayfa Sosyal Medya Halil İbrahim Ceyhan kariyerinde yepyeni bir adım atarak herkesi şaşırtacak!

Halil İbrahim Ceyhan kariyerinde yepyeni bir adım atarak herkesi şaşırtacak!

tarafından ker_def

Başrollerini Hande Subaşı ve Halil İbrahim Ceyhan’ın paylaştığı, Net D ve DMC ortak yapımı olan müzikal şov “Bir Masaldı”nın provaları başladı! İstanbul’un iki tarihî yapısının, Kız Kulesi ve Galata Kulesi’nin gölgesinde, kadim Anadolu topraklarından ilhamla yaratılan masalsı kahramanları aracılığıyla seyircilere “aşk”ı yeniden keşfettirmeyi amaçlayan “Bir Masaldı”, aşk, dans ve müzikle büyüleyici bir sahne gösterisi… Yonca Lodi’nin konuk sanatçı olarak yer alacağı uluslararası çaptaki proje, önümüzdeki aylarda perdelerini açacak.

Emanet isimli dizide parlaması ile birlikte Türk dizi sektörünün önemli genç isimlerinden birisi olma yolunda hızla ilerleyen Halil İbrahim Ceyhan, ayrıca yeni sezonda Kirli Sepeti isimli Now TV’de yayınlanan dizideki Murat karakteri ile de hayranlarının karşısına çıkmaya devam ediyor.

Oyunculuk mesleğine ilk adım attığı yıllardan itibaren tiyatro ile ilgilenin ama hayranlarının daha çok dizileri ile tanıdığı oyuncu, yeniden sahnelere dönüş yapıyor. Yeni tiyatro oyunu ile birlikte Halil İbrahim Ceyhan hayranlarına büyük bir sürpriz yaşatacak. Oyuncunun hayranları tiyatro sahnesindeki performansını merakla beklemeye başladı.

Hande Subaşı ile ilk kez bir projede buluşan Ceyhan, yeni bir partnerlik sürecinin de içine girmiş olacak.

Kaybolmakta olan “aşk”ı yeniden canlandırmak için İstanbul’a gelen sihirli varlıkları ve tüm bu sihirli varlıkların ziyareti sırasında birbirine âşık olan bir çifti konu alan “Bir Masaldı” adlı müzikal şovun okuma ve dans provaları başladı.

Yapımcılığını NetD ve DMC’nin, kreatif ortak yapımcılığını ise G. Ülkem Gürbüz’ün üstlendiği “Bir Masaldı” adlı müzikalin başrollerini, Hande Subaşı ve Halil İbrahim Ceyhan paylaşıyor. Yonca Lodi’nin konuk sanatçı olarak parçası olacağı, aynı zamanda 25 kişilik bir dansçı kadrosunun yer aldığı müzikal, seyircilere bir müzik ve dans şöleni sunmaya hazırlanıyor.

Yönetmenliğini Aydın Sigalı’nın üstlendiği müzikalin dansa dayalı şov bölümlerinin koreografilerini ise Taner Güngör ve Ferhat Güneş hazırlıyor.

“Bir Masaldı”, projeksiyon, hayalet perde, kostüm, 3D ses tasarımı ve mapping gibi sahne teknolojilerini kullanarak seyircilere kendilerini içinde kaybedecekleri, hem sihirli hem de terapi gibi hissettiren bir deneyim yaşatacak. Rüzgâr, koku, fiziksel temas gibi tamamlayıcı deneyim unsurları sayesinde izleyenler, kendilerini bu büyülü dünyanın ve hikâyenin içinde hissedecekler.

Pebble Creatives imzasıyla, kolektif bir yaratım süreciyle hazırlanan ve dünyayla eşzamanlı olarak AI (yapay zeka) teknolojisi kullanılan “Bir Masaldı” müzikalinin benzersiz sahne görselleri, dünya çapında büyük projelere imza atan Kazakistan merkezli Filmotion tarafından yapılıyor.

Sahne tasarımıyla İstanbul’un görkemini sergileyen “Bir Masaldı”, proje ortağı ve İstanbul’daki gösterilerin ev sahibi olan Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı – ICEC’de seyircilerine aşka, dansa ve müziğe doyacakları büyüleyici bir sahne gösterisi ve unutulmaz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.