Ana sayfa Dizi Haberleri Kirli Sepeti dizisi izleyicilerinden Halil İbrahim Ceyhan eleştirisi!

Kirli Sepeti dizisi izleyicilerinden Halil İbrahim Ceyhan eleştirisi!

tarafından ker_def

Kirli Sepeti dizisi Now televizyon kanalında pazar akşamları yayınlanıyor. Dizinin yeterince iyi reytingler alamadığı düşüncesinde olan kanal yönetiminin 31. bölümde final yapılmasına yönelik bir karar aldığı yönünde bilgiler basına yansıdı.

19 Mayıs Pazar akşamı son kez ekrana gelmesi beklenen Kirli Sepeti dizisinde hikayeye yönelik de birçok eleştiri yapılıyor. Ayça Bilgöl, Ceren Moray ve Cansu Tosun gibi başrollerin yanı sıra; Melisa Döngel, Aleyna Özgeçen, Serkay Tütüncü ve Halil İbrahim Ceyhan gibi genç isimler de dizinin kadrosunda bulunuyor.

Kirli Sepeti dizisi sezona iyi reytinglerle başlayan ve uzun süre de geniş bir izleyici kitlesini etkilemeyi başaran bir yapım oldu. Ancak son dönemde yaşanan reyting kayıpları sonrasında gözden düşen dizinin finaline az kaldı.

Dizide Murat karakterini canlandıran Halil İbrahim Ceyhan hayranları ise projede daha etkili şekilde yer almasını bekledikleri oyuncunun geri planda kaldığı yönünde eleştirilerde bulunuyor. Kirli Sepeti dizisinde Murat ile Aylin karakterleri üzerinden de Halil İbrahim Ceyhan ve Melisa Döngel partnerliğini izledi.

Kirli Sepeti dizisinin bazı hayranları Halil İbrahim Ceyhan’ın hikayede yeterince ön planda tutulmadığını, Murat karakterinin hikayede daha etkili şekilde yer alması gerektiğini en başından bu yana savunuyordu.

Sosyal medyada bu nedenle çok sayıda eleştiri yapıldığını ve senaristlere sıklıkla mesaj vermek amacıyla paylaşımlarda bulunulduğunu belirtmek gerekiyor.

Emanet isimli günlük yayınlanan Kanal 7 dizisinden sonra Halil İbrahim Ceyhan, Kirli Sepeti dizisi ile ana akım medyada haftalık bir dizide yer alarak kariyerinde yeni bir adım daha atmış oldu.