Ana sayfa Sinema Haluk Levent’in konuk olduğu Üçlü Pürüz filmi, gülmek isteyenleri sinemaya çağırıyor

Haluk Levent’in konuk olduğu Üçlü Pürüz filmi, gülmek isteyenleri sinemaya çağırıyor

tarafından ker_def

Fragmanıyla sosyal medyada gündem yaratan “Üçlü Pürüz”ün galası Paribu Cineverse Kanyon’da yapıldı. Heyecanla beklenen komedi filminin galasına sanat dünyasının ünlü yıldızları akın etti. Sinema salonunu gülmekten kırıp geçiren “Üçlü Pürüz”, 21 Nisan Cuma günü vizyonda olacak.

Başrollerini Okan Cabalar, Emrah Kaman ve Korhan Herduran’ın paylaştığı, komedi tutkunlarını heyecanlandıran “Üçlü Pürüz” filmi gülmek isteyenleri sinema salonlarına çağırıyor.

Müfit Kayacan, Özgür Can Çoban, Ecenaz Üçer, Selim Erdoğan ve Bahar Süer gibi başarılı oyuncuların da rol aldığı filmin konuk oyuncusu ise son dönemde deprem yardımları ile öne çıkan Haluk Levent oldu.

Oyuncular filmle ilgili şunları söyledi:

Okan Cabalar: “Birazdan üç saftiriğin çok komik hikâyesini seyredeceksiniz. Sabahtan beridir röportaj veriyoruz. ‘Seyirci bu filmi niye izlesin?’ diye soruyorlar, izlesinler çünkü çok komik.”

Korhan Herduran: “Üzerinde itinayla çalışılmış, ustaların bir araya geldiği çok hoş bir film. Bir de bu dönem gülmeye, eğlenmeye çok ihtiyaç var. O ihtiyacı karşılayacak bir film oldu. Yolu, bahtı açık olsun.”

Emrah Kaman: “Ben de filmin başarılı olacağını düşünüyorum. Şu açıdan çok kıymetli bizim için; ‘Kardeş Payı’nın yazarı, yönetmeni ve ikinci yönetmeni bu filmde bir araya geldi. Biz de elimizden geldiğince kendimizi göstermeye çalıştık, inşallah başarılı olmuşuzdur.”

Ecenaz Üçer: “Çok keyifli çektik. Oyuncu arkadaşlarımla, yönetmenimle, yapımcımızla, inanılmaz bir film yaptık. Sizi güldüreceğiz en azından. Bugünlerde hepimizin ihtiyacı var. Çok güzel, çok tatlı oldu. İyi seyirler diliyorum.”

Müfit Kayacan: “Bu filmin akıbetinin gerçekten güzel olmasını diliyorum, inanıyorum. Gerçekten samimi bir ekiple, yapımla ve yönetmenle çalıştığımı düşünüyorum. İzleyicinin kendisine sevgiyle samimiyetle giden şeyleri sahiplendiğini düşünüyorum. Bu filmin de öyle olacağına inanıyorum. Herkesin emeğine sağlık.”

Filmde konuk oyuncu olarak rol alan Haluk Levent, karakterinin öldürüldüğünü esprili bir dille anlattı:

“Biliyorsunuz çok kötü günler geçirdik. Şu 2 aylık dönem içinde deprem bölgesine çok büyük destekleri olan bir yapım şirketi vardı; Aytaç Medya. Çocuklar için 50 milyon liralık kırtasiye malzemesi, bunun yanında onlarca konteyner yardımda bulundular. Ben de dedim ki; madem öyle, ben de sizin filminizde küçük bir rol alacağım. Küçük ama benim açımdan çok iyi bir rol değildi. Çünkü beni öldürüyorlar! Ben, 3 dakika bile olsa oyunculuk kabiliyetimi göstermek için geldim. Gelecekte ne kadar iyi bir oyuncu olacağımı da gösterebileceğimi düşündüm. Hemen beni öldürdüler! Tam oynayacakken öldürdüler. Şaka bir yana, toplumumuzun gülmeye ihtiyacı var. Yolu bahtı açık olsun.”