Ana sayfa Dizi Haberleri Özge Özpirinçci, İrem Helvacıoğlu, Kıvanç Kasabalı da Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte depremzedeler için çabalıyor!

Özge Özpirinçci, İrem Helvacıoğlu, Kıvanç Kasabalı da Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte depremzedeler için çabalıyor!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Dizileriyle, sinema filmleriyle beğenerek takip edilen, sanat camiasının ünlü isimleri, ekranlara geldikleri yapımlarla gönülleri kazanan oyuncular, deprem felaketini yaşadığımız zorlu günlerde ellerinden gelen tüm çabayı göstermeye devam ediyorlar.

Hayranları, takipçileri ile birlikte, sosyal medyadan gelen tüm mesajları, bilgilendirme amaçlı içerikleri, yardım ve destek isteyenleri tek tek paylaşan oyuncular arasında, ayrıca sahada bilfiil afet bölgeleri için yardım toplayanlar da çok fazla.

Bir çoğunu sosyal medyaya da yansıdığı için bildiğimiz ancak ortada görünmeseler de yaptıkları çabalarla katkıda bulunan ünlü isimler, vatandaşlarla birlikte elele gönüllü olarak deprem bölgelerine yiyecek, içecek, battaniye gibi malzemelerin gönderilmesi için seferber oldular.

Geçtiğimiz günlerde Burcu Biricik, Burak Deniz, Selma Ergeç, Demet Özdemir gibi pek çok ünlü ismin, gönüllü insanlarla elele vererek yardım kolileri hazırladıkları yansımıştı sosyal medyaya. Ayrıca maddi destekleriyle pek çok ünlü ismin de 10 ilimizde meydana gelen deprem sonrasındaki yaraları sarmaya çalıştıkları biliniyor. İsmi zikredilmeyen ve duyulmayan pek çok ünlü ismin olduğu da tahmin edilmekte.

Bu arada gönüllü sivil yardım kuruluşlarından birisi olan AHBAP Derneği ile afet bölgesine en gerekli malzemelerin alınması için harekete geçen ve bu anlamda derneğe yardımcı olan Kenan İmirzalıoğlu, Oktay Kaynarca, Kıvanç Kasabalı, Özge Özpirinçci ve İrem Helvacıoğlu, Haluk Levent ile birlikte çalışmaya başladılar.

Ellerinde telefonlarla görülen oyuncuların canhıraş çalıştıklarını Haluk Levent, sosyal medyadan yayınladığı bir video ile paylaştı. Ahbap Koordinasyon Merkezi’nde bir araya gelen oyunculara teşekkür eden Haluk Levent, böylece, halkın sevdiği, rol aldıkları yapımlarla yakından tanıdıkları bu isimlerin, böylesine bir felakette bir araya gelerek nasıl canla başla çalıştıklarını da ortaya koymuş oldu…

Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yanyana, omuz omuza, deprem bölgesinde olan kişiler için gerekli malzemelerin toplanması adına verdikleri çaba görülebiliyor videodan…

Aynı masanın etrafında İrem Helvacıoğlu, Kıvanç Kasabalı, Oktay Kaynarca ve Özge Özpirinçci de bu çabaya destek verenler arasında yer almakta.

Yine bir başka organizasyon Babala TV ile birlikte depremzedeler için yardım faaliyetlerine katılan Kerem Bürsin, geçtiğimiz günlerde İngilizce bir video çekerek dünyaya yaşanılanları anlatmıştı.

Youtube’da ünlü isimlerle ve halktan kişilerle yapılan Mevzular Açık Mikrofon programıyla tanınan Oğuzhan Uğur, Babala TV oluşumu ile depremzedelere yardım için kolları sıvayanlardan. Oğuzhan Uğur’un başında bulunduğu koordinasyon ekibinin depremzedeler adına yürüttükleri yardım faaliyetlerine Kerem Bürsin ile birlikte pek çok ünlü isim de destek veriyor. Bu isimlerden birisi de İsmail Demirci oldu. Demirci de bizzat yer aldığı destek çalışmalarından yayınladığı video ile vatandaşları bilgilendirerek Babala TV ofisinden seslendi…