Ana sayfa Dizi Haberleri Hande Doğandemir, Kırmızı Oda’daki Nesrin’in hikayesinden çok etkilendi

Hande Doğandemir, Kırmızı Oda’daki Nesrin’in hikayesinden çok etkilendi

tarafından zk zk

tv8 ekranlarında Cuma akşamı ilk bölümü yayınlanan Kırmızı Oda dizisi, yeni sezonun farklı ve çarpıcı dizilerinden birisi. Zira, dizide her hafta ekrana gelecek olan farklı hikayeler, aslında gerçek hayattan alınma. Binnur Kaya’nın başrolünde oynadığı dizide Meriç Aral, Tülin Özen ve Burak Sevinç’in rol aldıkları dizinin ilk bölüm konuk oyuncuları Salih Bademci ve Hande Doğandemir, evlilikleri bir anda çıkmaza giden çifti oynamışlardı.

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’, cuma akşamı TV8 ekranlarında yayınlanan ilk bölümüyle seyircinin dikkatini çekti.

‘Kırmızı Oda’nın öne çıkan konuk oyuncularından biri, aşık olup evlendiği kocası Mehmet tarafından hayatı zindana çevrilen Nesrin’i canlandıran ünlü oyuncu Hande Doğandemir oldu.

Çift terapisi için kliniğe gelen ve öfke problemi yaşayan eşi Mehmet’le birlikte Doktor Hanım’ın karşısına geçen Nesrin, hikayesiyle özellikle kadın izleyiciden yüreğine dokundu.

Hande Doğandemir, Kırmızı Oda'daki Nesrin'in hikayesinden çok etkilendi 7

“NESRİN’İN HİKAYESİNDEN ÇOK ETKİLENDİM”

‘Kırmızı Oda’da canlandırdığı karakter ve projeyle ilgili konuşan Hande Doğandemir “Kırmızı Odayı ilk okuduğumda öncelikle bu kadar cesaret ve titizlik gerektiren bir projenin tasarlanmasından dolayı çok heyecanlandım. Hem yaşanmış gerçek hikayelerin anlatılmasını hem ‘iyileştirme’ye odaklanmış olmasını ve bunu da büyük bir hassasiyetle gerçekleştirmesini çok kıymetli buluyorum. Nesrin’in hikayesini okuduğumda o kadar etkilendim ki. Hepimizin etrafında onun yaşadıklarını hatta fazlasını yaşamış ve yaşamakta olan birçok Nesrin var” diyerek ‘Kırmızı Oda’nın gerçekçiliğine vurgu yaptı.