Ana sayfa Dizi Haberleri Hande Erçel ve Burak Deniz ikilisi, İki Yabancı dizisinden önce yardım faaliyetleri için buluştu!

Hande Erçel ve Burak Deniz ikilisi, İki Yabancı dizisinden önce yardım faaliyetleri için buluştu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Geçtiğimiz günlerde Hande Erçel’in hayranlarının merakla beklediği yeni diziden bilgiler gelmişti. Ünlü oyuncunun Fox TV’de yayınlanacak olan İki Yabancı isimli dizide başrolde yer alacağı ve partnerinin de Burak Deniz olacağı bilgisi basına yansıdı.

Tims&B şirketinin hazırlıklarını yapmakta olduğu dizinin çekimlerinin ne zaman başlanacağı merakla beklendiği bir sırada, 6 Şubat Pazartesi günü Kahramanmaraş merkezli iki büyük deprem yaşandı. Türkiye’yi sarsan ve binlerce insanın ölümüne, yaralanmasına neden olan bu felaket sonrasında yardım faaliyetlerine Hande Erçel ile Burak Deniz ikilisi de katıldı.

İki Yabancı dizisinden önce iki ünlü oyuncu depremzedelere yardım çabaları için sosyal medyada yer aldı ve toplumdan destek istedi. Farklı ihtiyaçlar için paylaşımlar yapan, depremden etkilenenlerin çağrılarına sosyal medya aracılığı ile yayan oyuncular, birlikte yardım çağrısında da bulunarak diziden önce buluşmuş oldu.

Daha önce Aşk Laftan Anlamaz isimli romantik komedi dizisinde de partnerlik yapan ikili, şimdilerde deprem felaketinin yaralarının sarılması için çaba sergilemeye devam ediyor.

Hande Erçel ve Burak Deniz ikilisi, İki Yabancı dizisinden önce yardım faaliyetleri için buluştu! 31

Ahbap Derneği’nin faaliyetlerinin yanı sıra Şişli Belediyesi’nin yardım organizasyonu için de emek veren Hande Erçel, bu tavrı ile herkese örnek oluyor.

Ünlü oyuncu, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bu başımıza gelen felaket hepimizin yüreğine ateş düşürdü ve burada hepimiz tüm Türkiye’de hepimiz canla başla ne yapabiliriz diye uğraşıyoruz. Umarım, gerekli desteği gösterebiliyoruzdur. Hepimize geçmiş olsun” diye konuştu.

Şişli Belediyesi’nden yapılan paylaşımda da Hande Erçel’in yardım faaliyetleri sırasında çekilen görüntüleri paylaşıldı.