Ana sayfa Dizi Haberleri Hande Erçel ve Burak Deniz’in yeni dizisinin en büyük şansı, Yasak Elma ve Sadakatsiz’in gizli kahramanı olacak!

Hande Erçel ve Burak Deniz’in yeni dizisinin en büyük şansı, Yasak Elma ve Sadakatsiz’in gizli kahramanı olacak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Hande Erçel’in büyük başarı kazanan Sen Çal Kapımı dizisinden sonra, 1,5 yıl kadar setlerden uzak olması hayranlarını da onu çok özlemesine neden oldu. Ünlü oyuncu, Disney Plus ile anlaşma yapmasının ardından kendisine sunulan birçok projeyi kabul etmemişti.

Ancak sonunda Tims&B yapım firması tarafından yapılan İki Yabancı dizi teklifini kabul eden Hande Erçel, yıllar önce Aşk Laftan Anlamaz dizisinde başrolü paylaştığı Burak Deniz ile, bir kez daha partner oldu.

Hande Erçel hayranlarının heyecanla beklediği dizinin ismi de İki Yabancı olarak belirlendi. Ön hazırlıkları yapılan ve Fox TV’nin 2023 yılında en güvendiği dizilerden birisi olan İki Yabancı için heyecanlı bir bekleyiş başladı.

Dizinin ekibine yeni isimler katılmaya devam ederken, çekimlere henüz başlanmadığını belirtelim. Dizinin ne zaman sete çıkacağı net olmasa da oyuncu kadrosunun tamamlanmak üzere olması çekimlerin başlamasının yaklaştığını gösteriyor.

İki Yabancı dizisinde Hande Erçel ve Burak Deniz ikilisinin en büyük şansı ise, büyük bir deneyim sahibi olan yönetmen Neslihan Yeşilyurt olacak.

Yasak Elma dizisinde 4 sezon görev alan Neslihan Yeşilyurt, diziyi öyle bir noktaya getirdi ki, 6. sezonda da proje başarıyla devam ediyor. Yeşilyurt, özellikle doğaçlama sahnelerin çok yerinde kullanılması ile oyunculara çok iyi bir alan açtı. Bu özgürlük alanı Eda Ece’nin parlamasına da büyük katkı yaptı.

Neslihan Yeşilyurt, 4 sezon Yasak Elma dizisinde çok başarılı işlere imza atıp, görevi devretmesinin ardından bu sefer Sadakatsiz dizisini ele aldı.

Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz, bilindiği üzere BBC formatı olan Doctor Foster dizisinden uyarlanmıştı.

Sadakatsiz öyle büyük başarı yakaladı ki, orijinalini bile gölgede bıraktı. Sadece Türkiye’de değil, yurt dışında birçok ülkede gösterilen Sadakatsiz dizisi büyük başarılar kazandı. En son İspanya’da çok ilgi çeken dizinin birbiri ardına ödüller alması ile ne kadar büyük bir etkileşim yarattığı da biliniyor.

Hem Yasak Elma hem de Sadakatsiz dizilerinde çok başarılı işlere imzasını atan Neslihan Yeşilyurt, şimdi de İki Yabancı dizisi için emek veriyor.

Hande Erçel ve Burak Deniz ikilisinin 2023 yılında kariyerleri için büyük önem taşıyan İki Yabancı dizisinde böyle tecrübeli bir yönetmen ile çalışmaları da en büyük şansları olacak gibi gözüküyor.