SON DAKİKA
15 Eylül 2019 23:03

SON HABERLER

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç cephesinden gelen yeni haber dikkat çekti!

Şarkıcı Murat Dalkılıç, bir süre önce sevgili olduğu ve sonrasında ayrıldığı Hande Erçel’in annesinin vefatı sırasında ünlü oyuncuya büyük destek vermişti.

Ayrılık haberlerinin ardından Dalkılıç’ın Erçel’i hiç yalnız bırakmaması dikkat çekerken, ikilinin yeniden bir araya geldikleri konuşuluyordu.

Takvim7in haberine göre, Murat Dalkılıç ile oyuncu Hande Erçel’in aşkı, bir süredir magazin gündemini oldukça meşgul ediyordu. Aşk yaşadıkları günden itibaren birçok kez ayrılık haberleri yapılan ikili, Hande Erçel’in annesinin vefatından sonra barışmıştı.

Hatta aileye giren Dalkılıç, en son oyuncunun babası Kaya Erçel’le yemeğe bile çıkmıştı. Duyduğuma göre daha önce Beykoz Çubuklu Konakları’nda oturan Murat Dalkılıç, Zekeriyaköy’de bir siteye taşınmış.

Bu taşınmayla birlikte Hande Erçel de Ulus’taki evden eşyalarını alıp buraya yerleşmiş. Daha önce Beykoz’da aynı evde yaşayan ikiliden Erçel, barıştıktan sonra bu evde çok iyi anıları olmadığını söylediği için de popçu, bu kararı almış.

Aylık 12 bin liraya bir villa kiralayan Dalkılıç, Hande Erçel ile tekrar aynı evde yaşamaya başlamış. Hatta geçen haftalarda ise evlerinin bahçesinde oyuncunun ablası Gamze Erçel ile nişanlısı ve hatta babası Kaya Erçel’le hep birlikte mangal yapmışlar.

İlgili Haberler