SON DAKİKA
19 Temmuz 2019 11:30

SON HABERLER

Hande Kazanova 1 Ocak – 7 Ocak haftalık OĞLAK burcu yorumu; büyük değişimler yaşayabilirsiniz

Bir döneme damga vuran oyunculuk kariyerinden sonra astrolojiye merak saran Hande Kazanova, bugün ekranlarda burç yorumlarıyla yer alan en önemli isimler arasında bulunuyor.

Burçlarla ilgili günlük, haftalık ve aylık yorumlarda bulunan Hande Kazanova, hem televizyon programları hem sosyal medya hemde katıldığı söyleşilerle burçlar konusunda takipçilerini bilgilendirmekte.

Kazanova açtığı internet sitesinde de burç yorumlarında bulunmaya devam ediyor. Kazanova’nın burç yorumlarını (handekazanova.com) sitesi üzerinden de takip edebilirsiniz.

Hande Kazanova yılın ilk haftası için de burçlarla ilgili yorumlarda bulundu. 2019 yılına girdiğimiz bu günlerde yılın ilk haftasında burçları neler bekliyor? İşte bu sorunun yanıtını haberimizde bulabileceksiniz.

HANDE KAZANOVA’DAN OĞLAK BURCU 1 OCAK – 7 OCAK HAFTALIK YORUMU:

Yeni gelen yıla enerjinizi ailenize, yuvanıza, evinize harcayarak başlıyorsunuz. Ev hayatınızda hareketlenmeler oluşabilir. İşlerinizi bu alanda aktif bir şekilde yapmaya çalışırken, ailenizle aranızda zaman zaman sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Belki de bir taşınma hazırlığı, planı devrede olabilir.

Kendi hayatınızda disiplinli ve sorumlulukla ilerleyeceğiniz bu dönemde önemli ortak paranın sorumluluğu Çarşamba günü üstünüze binebilir.

Cumartesi gününden sonra Merkür sizin burcunuza geçiyor. İletişimde rahatlıyorsunuz, planlarınızı oluşturdunuz şimdi işinizle ilgili konuları, planlarınızı etrafınızdaki insanlara anlatmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Önemli konuşma ve görüşmeler için harekete geçebilirsiniz.

Pazar günü sizin burcunuzda gerçekleşen Parçalı Güneş tutulması, çok önemli hayati kararları hızlandırabilir. Sağlığınızla ilgili konularda da bu tutulma sizi hareketlendirecek. Büyük parasal işler hızlanabilir, üzerinize sorumluluklar binebilir. İyi organize olur, herşeye disiplin ve planla yaklaşırsanız hayatınıza verimlilik ve başarı katabilirsiniz. 06 Ocak (-,+3 gün ) civarında doğanlar için bu tutulma daha ön plana geçmeyi, başarı sağlamayı anlatabilir, hayatınızda büyük değişimler yaşayabilirsiniz ve bu değişimlere doğruluk ve sabırla cevap vermeniz işlerinizi kolaylaştıracak. Yine sağlığınız bu dönemde mercek altında olabilir. Hızlı ilerlemeler için önce halledilmesi gereken bir konuyu kapatabilirsiniz.

İlgili Haberler