SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 07:51

SON HABERLER

Hande Kazanova’dan Yay burcuna olayları abartma uyarısı!

Bir dönem oyunculuk da yapan Hande Kazanova, kariyerini astroloji konusunda ilerletme kararı almıştı. Bir süredir hem ekranlarda hem de internet ortamında burç yorumlarında bulunan Hande Kazanova, yaptığı isabetli yorumlarla bir hayli dikkat çeken astrologlar arasına katıldı. Hande Kazanova’nının haftalık burç yorumlarına büyük ilgi var.

Cevapla.tv adresinde haftalık burç yorumları yapan Hande Kazanova, hafta başında hayata esnek gözlerle bakacağınızı belirtiyor. Salı günü gerçekleşecek olan Dolunay’ın etkilerinden bahseden Kazanova, hızlı gelişmeler ve duygusal konularda dikkat çekiyor.

Tutamayacağınız sözler vermemenizi öğütleyen Kazanova, fikirsel konuların bu hafta önemli olacağına vurgu yaptı.

Hande Kazanova, 18-24 Şubat haftalık YAY burcu yorumunda şunları söyledi:

Eğitim ayağınız ya da seyahatleriniz bu hafta önem kazanıyor sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Aklınız uzun zamandır hayal ettiğiniz bir seyahatte olabilir. Bu seyahatin planlamaları ile uğraşabilirsiniz.Diğer taraftan hem sağlığınız hem de iş hayatınızdaki hızlı gelişmeler ve hareketlilik bu alanlarda planlarınızı gölgede bırakabilir. Ya da ani ve hızlı, beklenmedik kararlar alarak buna göre tepki verebilirsiniz.

Esnek haftalardan bir tanesi olacak.19 Şubat salı günü sıfır derece Başak Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Kariyer ve işle ilgili konularda hızlı gelişmeler, adımlar ve kararların bu Dolunay ile beraber karşınıza geldiğini göreceksiniz. Salı günü itibariyle Güneş de ev ve aile alanlarına geçecek. Yaklaşık bir ay boyunca eviniz ve aileniz her şeyden önemli olacak. Kendinizi bu alanda ortaya koyacaksınız.Dolunay tam bulunduğumuz alanın karşısında olacak. Yani siz eviniz ve ailenize ilgi göstermek isterken bu Dolunay’da kariyeriniz ve göz önünde bulunacağınız işlerinizle konuşulacaksınız. Bu işlerin daha fazla ön plana geçtiğini göreceksiniz.

Dolunay zamanları her iki taraf arasında dengeyi iyi sağlamalısınız. Çarşamba ve cuma günleri önemli günler olacak. Ev ve aile alanlarınızda yapılması gereken işlerinizi kolaylıkla toparlayacak, özellikle çarşamba günü aile hayatınızda kalıcı adımlar atacaksınız.Cuma günü evle ilgili bir konu ortaya çıkabilir. Kendinizi çok şanslı ve iyimser görebilirsiniz. Tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz ve olayları çok fazla abartmamalısınız.

Bu dönemde büyük girişimlerden de uzak durmalısınız.Hafta sonu maddi konular çabuk tepkiler vermenize neden olabilir. Ailevi konularda kendinizi mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

İlgili Haberler