SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 00:21

SON HABERLER

Hande Kazanova’nın küçüklük hali şaşırttı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay  – Ünlü oyuncu Hande Kazanova bilindiği üzere son yıllarda astroloji üzerine yoğunlaştı.

Bu konuda bir hayli eğitim alan Hande Kazanova hem internet ortamında hem de televizyon ekranlarında burç yorumlarıyla dikkatleri üzerine çekmekte.

Kazanova, instagram hesabından da hayranları ile dikkat çeken paylaşımlar yaparak etkileşimde kalmaya özel gösteriyor.

Perşembe günü olması sebebiyle tbt paylaşımı yapan Kazanova, 4 yaşındaki halini yayınladı:

Tbt zamanı🥰 Handuş 4 yaşında gözler kocaman yüzün tamamını kapsamış neredeyse 🥰 #ilovetbt #trowback #thursday #handekazanova #handuş

HANDE KAZANOVA KİMDİR?

İzmir’de ilk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nü kazandı.

Hande Kazanova’nın oyunculuk ve sunuculuk serüveni, İstanbul’da bir üniversite öğrencisiyken, arkadaşı adına doldurduğu formla katıldığı Yeni Asır Fuar Blendax güzellik yarışmasında üçüncü oldu. Kazanova, 1993 yılında Star Güzellik yarışmasında 4. oldu. Ardından Japonya‘da yapılan Miss İnternatonial yarışmasında ilk ona girerek Türkiye’yi temsil etmiştir. TRT İstanbul Radyosunda tiyatroculuk dersleri alan Hande Kazanova 2000 yılında Kiss TV’de kendi adını taşıyan VJ Hande Kazanova programını sundu. Ekran yüzü olarak başarılı bir geçmişe sahip olan Hande Kazanova, daha sonra astrolojiye merak sardı. Aldığı eğitimle, başarılarına bir yenisini katan Kazanova, yakın geçmişte astroloji yazarı olarak hayranlarının karşısına çıktı.

İlgili Haberler