SON DAKİKA
18 Ağustos 2019 04:33

SON HABERLER

Hande Kazanova 1-7 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

Geçtiğimiz yıllarda dizi oyuncusu olarak izlediğimiz Hande Kazanova, daha sonra astrolojiye merak sarmıştı. Uzun yıllar ekranda gözükmeyen Hande Kazanova, geçen hafta Her Yerde Sen dizisinde izleyici ile yıllar sonra buluştu. Astroloji yorumlarına da devam etmekte olan Kazanova, 1-7 Temmuz 2019 haftalık burç yorumlarını cevapla.tv sitesinin yotuube kanalında paylaştı.ı Astroloji uzmanı Hande Kazanova cevapla.tv kameralarına haftanın genel özelliklerini anlattı. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Videodan detayları dinleyebilirsiniz.

Hande Kazanova ayrıca şu noktalara da dikkat çekiyor:

Haftaya Yengeç Burcu’nda oluşan bir Güneş Tutulması ile merhaba diyoruz. Bu Tutulma bizler için çok önemli. Ev, aile olaylarının bu Tutulma ile hızlandığını görebiliriz.

Tutulma günü Mars, Aslan Burcu’na geçecek. Enerjimizi daha aktif bir şekilde ön plana çıkartacaki organizasyon ve yönetim gerektiren işlerde kendimizi etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz. Çarşamba günü Venüs, Yengeç Burcu’na geçiyor.

Evimiz, ailemiz ve bizi seven insanlarla birlikte ilişkilerimiz ön planda olacak. Perşembe gününe dikkat edelim. Bizi aşağıya çekecek durum ve koşullardan uzak durmalıyız. Güzel bir Tutulma ve hafta olsun.

İlgili Haberler