Ana sayfa Dizi Haberleri Hayat Bugün dizisinde Ulaş Tuna Astepe’nin kadın partnerleri seyirciyi ikiye böldü!

Hayat Bugün dizisinde Ulaş Tuna Astepe’nin kadın partnerleri seyirciyi ikiye böldü!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV ekranında izleyicilerle çarşamba akşamları buluşmakta olan Hayat Bugün dizisi güçlü hikayesi ve etkileyici oyunculuk performansları ile seyircileri etkilemeyi sürdürüyor. Dizide Ulaş Tuna Astepe başrolde yer alıyor ve oyunculuk performansıyla da doktor Barış Güvener karakterine çok yakıştırılıyor.

Ulaş Tuna Astepe hayranları, hikayenin gidişatından ve oyuncunun ortaya koyduğu inandırıcı performanstan memnun olduklarına yönelik olarak paylaşımlarıyla sosyal medyada dikkatleri çekiyor.

Ulaş Tuna Astepe’nin hikaye içinde hangi kadın partneri ile yakınlaşması gerektiği konusunda ise izleyiciler arasında iki bölünmüş bir durum var. Kimi dizi hayranları, Barış’ın hamile de olan eşi Gizem ile uyumunu çok beğendiklerini belirten yorumlar paylaşıyor.

Ulaş Tuna Astepe ile Olcay Yusufoğlu ikilisine destek her geçen gün sosyal medyada yapılan yorumlarla artıyor. Kimi izleyiciler, “Barış ve Gizem için diziyi izliyorum” diye yorumlar yapıyor.

Ancak bu ikiliyi beğenmediğini asıl Barış ile Suzan’ın daha iyi bir uyum sergilediklerini düşünenler de az değil. Hazar Ergüçlü hikayede Suzan karakteri ile yer alıyor.

Barış ve Suzan’ın aşk yaşamasını ve o sahneleri heyecanla beklediklerini belirten birçok izleyici yorumunu sosyal medya platformlarında bulabilirsiniz.

Dizinin izleyicileri Barış karakteri için iki kadın karakteri arasında bir ayrışma yaşıyor. Projelerin iyi sonuçlar vermesi için başroldeki karakterin uyumlu partnerlikleri çok olumlu dönüşler yaşanmasını sağlıyor.

Ulaş Tuna Astepe ile Olcay Yusufoğlu mu yoksa Hazar Ergüçlü mü daha çok yakışıyor? İşte bu konuyu tartışan ve dizinin hikayesinde Gizem veya Suzan’ın taraflarını tutan izleyici sayısı arasındaki ayrışma ilerleyen bölümlerde de devam edecek gibi gözüküyor.