Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri İnci Taneleri’nin yıldızı Hazar Ergüçlü yeniden sahnelere dönüş yapıyor!

İnci Taneleri’nin yıldızı Hazar Ergüçlü yeniden sahnelere dönüş yapıyor!

tarafından ker_def

2024 yılının en iyi çıkış yapan projelerinden birisi de İnci Taneleri isimli Kanal D dizisi oldu. Yılmaz Erdoğan’ın hikayesini yazdığı ve başrolünde yer aldığı bu önemli yapımın kadın başrolü olarak ise Hazar Ergüçlü bir süredir gündemden düşmüyor. Genç oyuncu geçen yıl başladığı tiyatro oyununa bu yıl da sürdürecek ve yoğun bir tempo ile kariyerinde yükselmeye devam edecek.

Başrollerini Funda Eryiğit, Hazar Ergüçlü ve Hidayet Erdinç’in paylaştığı “Timsah Ateşi”, 22 Mayıs’ta Mall of İstanbul Biletinial Moi Sahne’de sahnelenecek.

2019 yılında Edinburgh Fringe Tiyatro Festivali’nin en iyi yapımları arasında yer alan ve The Guardian tarafından “feminist Tarantino gibi” diye tanımlanan oyunun biletleri Türkiye’nin kapsayıcılığı en geniş teknoloji odaklı online etkinlik biletleme platformu Biletinial’da satışa çıktı.

Zıt kutuplarda yaşayan iki kız kardeşin babalarıyla olan çalkantılı hikâyesini konu alan “Timsah Ateşi”, 22 Mayıs’ta Mall of İstanbul Biletinial Moi Sahne’de sahnelenecek.

Yönetmenliğini Mehmet Ergen’in üstlendiği, 2019 yılında Edinburgh Fringe Tiyatro Festivali’nin en iyi yapımları arasında yer alan oyunun biletleri Türkiye’nin kapsayıcılığı en geniş teknoloji odaklı online etkinlik biletleme platformu Biletinial’da satışa çıktı.

1989 yılı, Kuzey İrlanda… Sevgisiz bir evde, kötürüm bir baba ile 8 yıl hapis yatan asi bir kız olan Fianna (Hazar Ergüçlü) ve dindar ablası Alannah’ın (Funda Eryiğit) temposu bir an bile olsun düşmeyen, sürreal, grotesk hikâyesi.