SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 03:25

SON HABERLER

Hayat Mucizelere Gebe dizisi ilk bölümüyle ekrana geliyor

Hayat Mucizelere Gebe 1. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin yeni dizisi “Hayat Mucizelere Gebe” Bu Akşam Başlıyor.

Kanal D’nin başrollerini Hande Ataizi, Damla Colbay, Yiğit Dikmen, Yusuf Akgün, Erkan Sever, Burcu Binici, Işıl Yücesoy’un paylaştıkları merakla beklenen yeni dizisi “Hayat Mucizelere Gebe”, bugün (06 Aralık Pazar) saat 21.00’de ilk bölümü ile ekrana geliyor.

Yapımını Medyapım, yapımcılığını Fatih Aksoy’un üstlendiği, yönetmenliğini Kerem Altuğ’un yaptığı, dizinin senaryosunu ise Meryem Gür kaleme alıyor.

Güçlü oyuncu kadrosu ve heyecan dolu hikayesi ile ekrana gelmeye hazırlanan “Hayat Mucizelere Gebe ”nin birinci bölüm konusu şöyle;

Öğretmenlik atamasını beklerken bir otelde geçici olarak garsonluk yapan İnci, bir gün bir doktora gider ve tüm hayatı değişir. Jinekolog yanlışlıkla, beş yıl önce tanışıp aşık olduğu ama sonra bir daha hiç görmediği Engin’in spermlerini ona zerk eder. İnci hamile kalır. Tam da o günlerde dürüst, güvenilir komiser Serhat’la evlenmek üzeredir. Bu hamilelik ikilinin dünyalarını alt üst eder. İnci bebeği doğurup doğurmama konusunda kararsızdır. Üstelik her kafadan bir ses çıkmaktadır. Anne Süheyla, kızının geleceğini düşünerek bebeği doğurmamasını söylerken, anane Esma dinen günah olduğunu söyleyerek karşı çıkar. Engin’in menfaatçi karısı Didem yıkılmak üzere olan evliliğini kurtarmak için bu bebeğin doğmasını ve ona sahip olmayı her şeyden çok ister. Serhat evleneceği kızın başına gelen bu talihsiz olayla sarsılıp bebekten istemeyerek de olsa kurtulmayı dilerken Engin ise genç yaşta yakalandığı kanser hastalığını atlatmış ve bir daha baba olamayacağı gerçeğiyle yüz yüze kalmış olduğundan bebeğin doğmasını her şeyden çok arzulamaktadır.
Pekiyi İnci ne yapacaktır? Bu bebeği doğurmalı mı yoksa doğurmamalı mıdır?
İnci’nin kararı yalnız onu değil, hayatındaki herkesi de çok yakından ilgilendirmektedir.
Üç kuşak kadının hikayesini eğlenceli bir dille konu alan“ Hayat Mucizelere Gebe” bu akşam Kanal D’de başlıyor. Sakın Kaçırmayın

Yayın Tarihi : 06 Aralık Pazar/2015 Yayın Saati :21.00

İlgili Haberler