Hayat Mucizelere Gebe dizisinde kimler rol alıyor?

09 Kasım 2015 Pazartesi, 06:55
Hayat Mucizelere Gebe dizisinde kimler rol alıyor?

Hayat Mucizelere Gebe dizisi Kanal D

Kanal D’nin yeni dizisi Hayat Mucizelere Gebe’nin yayın tarihi belli oldu

”Hayat Mucizelere Gebe” 17 Kasım Salı 20:00’de Kanal D’de.

Kanal D’nin yeni dizisi Hayat Mucizelere Gebe’den ilk fragman yayınlandı.

Kanal D’nin başrollerini Hande Ataizi, Damla Colbay, Yiğit Dikmen, Yusuf Akgün, Erkan Sever, Burcu Binici, Işıl Yücesoy’un paylaştıkları Hayat Mucizelere Gebe dizisinin çekimleri başladı.

Yapımını Medyapım, yapımcılığını Fatih Aksoy’un üstlendiği, yönetmenliğini Kerem Altuğ’un yaptığı, Hayat Mucizelere Gebe isimli dizinin senaryosunu Meryem Gür kaleme alıyor.

Tek arzusu öğretmenlik atamasını alıp mesleğe başlamak ve sevdiği adamla evlenmek olan İnci’nin tıbbı bir kaza sonucu hayatının bir anda altüst olmasını konu olan Hayat Mucizelere Gebe dizisinin genel hikayesi şöyle;

İnci, rutin bir muayene için gittiği jinekolog tarafından yanlışlıkla yapılan suni döllemeyle hamile kalır. Üstelik zerk edilen numuneler çalıştığı otelin sahibi Engin Akarcalı’ya aittir ve kanser tedavisi görmüş genç adamın baba olabilmek için bu son şansıdır. Bu olay İnci için olduğu kadar, annesi Süheyla, anneannesi Esma, evlenmek üzere olduğu komiser Serhat için de şoke edicidir. İnci zamanla hayatın mucizelere gebe olduğunu ve onun gücüne karşı koyamayacağını anlayacak, kendisi ve bebek için en doğru kararı vermeye çabalayıp duracaktır.

burcu binici haberleri için

Damla Colbay haberleri için