SON DAKİKA
26 Haziran 2019 01:38

SON HABERLER

Hayat, Yıldırım’ın sırrını öğrendi! Kardeş Çocukları 17. Bölüm (Sezon Finali)

Star TV’de sezon finali ile ekrana gelen Kardeş Çocukları dizisinde Hayat, Yıldırım’ın Savaş ile ilgili sakladığı sırrı öğrendi!

Reşat’ın sinir krizi geçirip götürüldüğü hastanede, Savaş da yatmaktaydı.

Umay’dan aldığı para dolu çantayı almak isteyen kişiler tarafından dövülen Savaş, Yıldırım tarafından bulunup hastaneye getirilmişti.

Yıldırım, odada Savaş ile konuşurken, Hayat da kapıdan onları dinliyordu.

Hayat, Yıldırım’ın Savaş’ın oğlu olduğunu söylediği anlarda büyük şok yaşadı.

O sahneleri videodan izleyebilirsiniz…

17. Bölüm Özet (Sezon Finali):

Savaş’ı görüp, bir kez daha Umay’ın oyununa geldiğini anlayan Ümran çılgına döner. Yıldırım’ın gözünü açmaya çalışır fakat hiç ummadığı bir tepki alır. Hayat’ın da devreye girmesiyle birlikte Umay’ın oyunu tamamen raydan çıkar.
Savaş’ın, Umay’ın tüm ikazlarına rağmen Hayat’la tanışması, Umay için de sürpriz olan bir süreci başlatır. Kurduğu oyunda erken fire veren Umay, Ümran’ı kontrol altında tutmak için yeni bir hamle yaparken, Ümran’ın ilk kez Umay’ın bile hesaplayamadığı planları vardır.
Umay ve Ümran arasında kartlar yeniden dağıtılırken, arka arkaya aldığı ağır yenilgilerle bozguna uğramış olan Reşat, bu kez başladığı işi bitirmeye kararlıdır. Nasıl bir tehlike altında olduğundan habersiz olan Umay, yalanları ortaya çıkmasın diye daha önce hiç olmadığı kadar ileri giderken Ümran ise artık oyunu bozmaya hazırdır.

İlgili Haberler