SON DAKİKA
27 Haziran 2019 09:20

SON HABERLER

Ümran’dan Umay’a kötü tuzak! Kardeş Çocukları 17. Bölüm (Sezon Finali)

Star Tv ekranlarında yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinde Umay, kendi tuzağına düştü!

Ümran’ın Hayat ile ilgili gerçeği açıklamak istemesi üzerine ona tuzak kuran Umay, yazdığı notlarla Ümran’ı korkutmuştu.

Kocasını öldürdüğü gören biri olduğunu ve kendisini tehdit ettiğini düşünen Ümran, Umay’ın davranışlarından ve sözlerinden, bu tehdidi onun yaptığını anladı.

Karşı bir tuzak kuran Ümran, kendisi de yeni notlar yazmaya başladı. Umay’ı bir anda şaşkına çeviren bu notlardan sonra Ümran gerçeği farketti.

Umay, 1 milyon dolar isteyen kişinin kim olduğunu bulmaya çalıştı. Ümran ile konuşmasında Savaş’a her şeyi anlattığını düşündü. Bu yüzden Savaş’ı ortadan kaldırmak için harekete geçti. Ümran ise Umay’a gerçeği söylemeyerek Yıldırım’a her şeyi anlattığı bir mektup yazıp gitmeyi planladı.

Umay’ın mektubu aldıktan sonra yaşadığı telaş ve Ümran’ın gerçeği anladığı o sahneleri videodan izleyebilirsiniz…

17. Bölüm Özet (Sezon Finali):

Savaş’ı görüp, bir kez daha Umay’ın oyununa geldiğini anlayan Ümran çılgına döner. Yıldırım’ın gözünü açmaya çalışır fakat hiç ummadığı bir tepki alır. Hayat’ın da devreye girmesiyle birlikte Umay’ın oyunu tamamen raydan çıkar.
Savaş’ın, Umay’ın tüm ikazlarına rağmen Hayat’la tanışması, Umay için de sürpriz olan bir süreci başlatır. Kurduğu oyunda erken fire veren Umay, Ümran’ı kontrol altında tutmak için yeni bir hamle yaparken, Ümran’ın ilk kez Umay’ın bile hesaplayamadığı planları vardır.
Umay ve Ümran arasında kartlar yeniden dağıtılırken, arka arkaya aldığı ağır yenilgilerle bozguna uğramış olan Reşat, bu kez başladığı işi bitirmeye kararlıdır. Nasıl bir tehlike altında olduğundan habersiz olan Umay, yalanları ortaya çıkmasın diye daha önce hiç olmadığı kadar ileri giderken Ümran ise artık oyunu bozmaya hazırdır.

İlgili Haberler