Ana sayfa Dizi Fragmanları Hayatımın Neşesi 7. yeni bölümde ailece yarışma dönemi!

Hayatımın Neşesi 7. yeni bölümde ailece yarışma dönemi!

tarafından ker_def

TRT 1’ de yayınlanan, haftanın en çok izlenen dizilerinden “Hayatımın Neşesi”, 18 Ağustos Cuma günü saat 20.00’de yedinci bölümüyle ekranlara geliyor. Sevilen dizi bu hafta internet bağımlılığı sorununa eğlenceli ve sürükleyici bir bakış akışı getiriyor.

Ekranların vazgeçilmezi “Hayatımın Neşesi” bu hafta da sürprizlerle dolu olacak. Yeni bölümde aile, teknolojiden uzak bir gün geçirme yarışmasıyla karşımıza gelecek. Ancak bu yarışma sırasında ortaya çıkan sırlar ve komik anlar, izleyenlere unutulmaz anlar yaşatacak.

Neşe ve Mustafa’nın öncülüğünde ailece teknolojiden uzak kalmaya çalışan karakterlerimiz, beklenmedik sırların ve komik anların ortasında kalacaklar.

Hayatımın Neşesi’nin yeni bölümde ailece neler yaşanacak?

Dizinin bu haftaki bölümünde Neşe ve Mustafa, çocuklarını ekran bağımlılığından korumak adına Türkan’ın da desteğiyle aile için bir yarışma başlatacak. Ancak Türkan’ın bu yarışmadan beklentisi biraz farklı ve aile henüz bunu bilmeyecek. Tüm ailenin bir gün boyunca teknolojiden uzak yaşaması gereken bu yarışma, komik ve beklenmedik olayların yaşanmasına neden olacak.

Serdar ve Aylin’in arasındaki gerginlik devam ederken, Rüçhan ve Saliha’nın arasındaki tartışma da izleyenlere hem kahkaha hem de duygu dolu anlar yaşatacak. Rüçhan ve Sema’nın Mustafa’nın sırlarını öğrenme çabası, bölüme ayrı bir heyecan katacak.

Neşe ile Mustafa’nın aynı gün aynı yerde olma durumu, Neşe’yi endişelendiren bir diğer konu olacak. Neşe’nin bu durumdan nasıl kurtulacağını, aile içi yarışmanın nasıl sonuçlanacağını ve teknolojiyle aralarının nasıl olacağını ise izleyip göreceğiz.