Ana sayfa Dizi Fragmanları Hayatımın Neşesi dizisi 9. bölümde eski dostlar ve yeni sorunlar!

Hayatımın Neşesi dizisi 9. bölümde eski dostlar ve yeni sorunlar!

tarafından ker_def

TRT 1’ de yayınlanan, haftanın en çok izlenen TV dizilerinden biri olma başarısını koruyan “Hayatımın Neşesi”, 1 Eylül Cuma günü saat 20.00’de dokuzuncu bölümüyle ekranlara gelecek.

Dokuzuncu bölümde tüm aile, “Emre’yi Şile’de unutmanın ve üst üste yaşanan heyecanlı olayların ardından, Şile’ye gitmekteki unutkanlığının bedelini ağır ödeyecek.

Eski hesaplar, yeni başlangıçlar… Emre’nin evde unutulmasıyla başlayan serüven, ailenin başına nelerin geleceğinin sadece küçük bir işareti olacak. Mustafa’yı sevmediği eski bir arkadaşının ziyareti, Neşe’nin pilav günü hevesi ve Saliha’nın yeni diyet furyası… Ve tabii ki Serdar’ın Aylin’le barışıp yeni işine odaklanması. Haftanın en çok izlenen dizisi ‘Hayatımın Neşesi’ bu hafta da sizi ekran başına kilitleyecek!”

Hayatımın Neşesi’nde bu hafta neler olacak? Beklenmedik olayların yarattığı panik rüzgarıyla Şile’ye savrulan aile, bu defa da Emre için büyük bir endişeye kapılır. İstanbul’a hızla dönerlerken Neşe zihninde korku dolu hikayelerin pençesindedir. Evde buldukları Emre’yle yaşadıkları sevinç kısa sürer; çünkü Emre bu ihmalin hesabını sormaya kararlıdır.

Serdar ve Aylin, aşk rüzgarlarıyla yeniden bir araya gelirken, Serdar’ın hayali olan kafe için hazırlıklar başlar. Ancak bu barış havası, Mustafa’nın eski dostunun beklenmedik ziyaretiyle biraz bulanıklaşır. Neşe, Mustafa’yı liseden hatırladığı o sıcak pilav günü anılarıyla yeniden buluşturmayı planlarken, evde bir yandan da Saliha Hanım’ın yeni ve sıkı sağlık rejimiyle baş etmeye çalışmaktadırlar. Acaba bu sağlık çılgınlığı aileyi bir arada tutabilecek mi? Yoksa Saliha’nın yeni diyeti, ailedeki herkesi birbirine düşman mı edecek?

Duyguların, anıların ve sürprizlerin iç içe geçtiği bu yeni bölümde, ‘Hayatımın Neşesi’ haftanın en çok izlenen dizisi olma unvanını korumak için sizi ekran başına davet ediyor! Bu hafta da kaçırmamanız gereken bir bölüm sizleri bekliyor.

“Hayatımın Neşesi”, 1 Eylül Cuma saat 20.00’de TRT 1’de.