Ana sayfa Dizi Fragmanları Kendi Düşen Ağlamaz dizisi 11. yeni bölümde Alize ve Serkan arasında vicdan çıkmazı!

Kendi Düşen Ağlamaz dizisi 11. yeni bölümde Alize ve Serkan arasında vicdan çıkmazı!

tarafından ker_def

TRT 1’de yayınlanan, başrollerini Hakan Yılmaz, Eylül Tumbar, Selen Soyder ve Enes Koçak’ın paylaştığı eğlenceli hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla milyonların gönlünde taht kuran Kendi Düşen Ağlamaz, 31 Ağustos Perşembe akşamı on birinci bölümüyle ekranlara gelecek.

Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde Alize ve Serkan arasındaki eğlenceli bir o kadarda çekişmeli evlilik oyununda bu hafta neler olacak?

Alize, Serkan’a tüm gerçekleri anlatacakken o gerçeğin ağırlığına dayanamayıp bayılır. Serkan ve arkadaşları tarafından hastaneye kaldırılan Alize’nin durumu iyidir ancak annesiyle ilgili gerçekleri Serkan’dan saklamak Alize’yi vicdani bir açmaza götürür.

Serkan ise hastaneden çıktıktan sonra, Alize’yle ilişkisini ve hayatlarını kökünden değiştirecek bir karar alır; Alize ile evliliğini gerçek kılacak, üzerinden atladıkları ne varsa onları tek tek gerçekleştirecektir. Alize-Serkan çiftinin düğün hazırlıkları da böylece başlamış olur.

Ancak bu süreçte Kadir, Nurettin’e öyle bir şey söyler ki adeta Alize-Serkan ilişkisindeki kara bulutların habercisidir.

Serkan’ın düğün hazırlıklarını yanlış anlayan Hayri, Kezban’la birlikte bu hazırlıkları durdurabilmek için harekete geçer. Kendince yaptıkları plan ise büyük buluşmayı; Türkan ve çocuklarının bir araya gelmesini sağlar.

Kendi Düşen Ağlamaz 31 Ağustos Perşembe saat 20.00’de TRT 1’de…