Ana sayfa Dizi Arşivi Hayatımın Şansı nasıl bir dizi, oyuncu kadrosu, hikayesi, kanalı ve tüm detaylar

Hayatımın Şansı nasıl bir dizi, oyuncu kadrosu, hikayesi, kanalı ve tüm detaylar

tarafından ker_def

Yönetmen koltuğunda Cemal Şan’ın oturduğu ve senaryosunu Bekir Baran Sıtkı’nın kaleme aldığı “Hayatımın Şansı” dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Daha önce Aşk, Yonca ve Diğerleri ismiyle anılan dizinin adının değiştirildiği de ortaya çıktı. Dizinin hangi kanalda yayınlanacağı da merak konusuydu ve Fox TV’de ekrana geleceği netleşti.

Hayatımın Şansı dizisinin oyuncu kadrosunda şu etkili isimler bir araya geldi: “Alican Yücesoy, Şifanur Gül, Musa Uzunlar, Erkan Avcı, İlker Kızmaz, Kemal Uçar, Neslihan Arslan, Açelya Devrim Yılhan, Sermet Yeşil, Aslı Samat, Tuğçe Yolcu, Aslıhan Kapanşahin ve Hale Soygazi.”

Hayatımın Şansı nasıl bir dizi, oyuncu kadrosu, hikayesi, kanalı ve tüm detaylar 7

Hayatamın Şansı dizinin hikayesi ise şöyle: Yonca (Şifanur Gül), küçük kızı Sare ile hayata tutunmaya çalışan yirmili yaşlarının ortasında genç bir annedir.

Bir yandan hayatın zorlukları ile tek başına boğuşurken, bir yandan da Sare’nin biyolojik babasının açtığı velayet davası ile uğraşmaktadır.

Her şeyin çıkmaza girdiği bir anda, hayatını değiştiren bir teklif alır. Artık Yonca için yeni bir hayat başlıyordur. Ama bilmediği; yağmurdan kaçarken, doluya tutulacağıdır…

Yapımını NTC Medya’nın, yapımcılığını ise Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği ve temposu bölümden bölüme artacak olan “Hayatımın Şansı”, çok yakında FOX’ta.