Ana sayfa Sosyal Medya Hayranları Boran Kuzum’u uyardı; Aşkın Kıyameti filmi olmamış!

Hayranları Boran Kuzum’u uyardı; Aşkın Kıyameti filmi olmamış!

tarafından sevda

Televizyongazetesi.com/Detay – Boran Kuzum, Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı’nın başrollerinde yer aldığı Aşkın Kıyameti filmi Netflix’te izleyici ile buluştu.

Çekimleri geçtiğimiz yaz Antalya Olimpos’ta gerçekleştirilen film, masmavi deniz ve plaj görüntüleriyle tam bir yaz filmi olarak seyirci karşısına çıkıyor.

Ancak Boran Kuzum hayranları filmi oyuncuya pek yakıştıramadı. 20 Haziran’da Netflix’de yayınlanmaya başlayan filmin setinden pek çok fotoğrafı instagram hesabından yayınlayan oyuncunun paylaşımının altına yapılan yorumlar oldukça dikkat çekici.

Hayranları Boran Kuzum'u uyardı; Aşkın Kıyameti filmi olmamış! 8

Filmi izleyen takipçileri Boran Kuzum’un paylaşımına binlerce yorumda bulundular. Yorumlardan bazıları şöyle; ‘Boran çok çok üzgünüm ama olmamış. Hatta kariyerindeki en kötü iş bence. Ben seni daha iyi projelerde izlemek istiyorum. Böyle saçma klişe filmlerde değil.’, ‘Borancım, seni bir süre takipten çıkacağım galiba.’, Fragmanından bile belli ne kadar klişe olduğu.’

Hayranları Boran Kuzum'u uyardı; Aşkın Kıyameti filmi olmamış! 9

Öte yandan izleyiciler, sosyal medyada yaptıkları yorumlarda Aşkın Kıyameti’nde bazı şeyleri anlayamadıklarını dile getirdiler. Seyircinin kafasında filmin hikayesi ile ilgili de bir takım soru işaretleri oluştu. .

Senaryosu Yılmaz Erdoğan tarafından yazılan, yönetmenliğini Hilal Saral’ın üstlendiği filmde Pınar Deniz yoga kampına gelen hippie görünümlü şarkıcı bir genç kızı canlandırıyor. Boran Kuzum da arkadaşının zoruyla yoga kampına gelen ve burada Pınar Deniz’in canlandırdığı ‘Lidya’ karakterine aşık olan bir gence hayat veriyor. Çift arasında fırtınalı bir aşk yaşanıyor.