Ana sayfa Güncel Haberler Hazal Kaya yeni filtresiyle çiçek açtı! İrem Helvacıoğlu’ndan rol arkadaşı ile sürpriz poz! Özge Özpirinçci’den özlem dolu mesaj!

Hazal Kaya yeni filtresiyle çiçek açtı! İrem Helvacıoğlu’ndan rol arkadaşı ile sürpriz poz! Özge Özpirinçci’den özlem dolu mesaj!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Ekranlardaki dizilerle hayran kitlelerini çoğaltan üç başarılı kadın oyuncu, aynı zamanda sosyal medyada da ilgiyle takip ediliyorlar. Üçü de şu anda ekranda değil ama hayranlarıyla yaptıkları paylaşımlarla buluşuyorlar. Bu üç isimden İrem Helvacıoğlu, 29 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak dizisiyle ekranlara dönüyor. Diğer iki isim ise dijitaldeki dizileriyle gündemde. Şimdi bu üç ünlü ismin son paylaşımlarına bir bakalım…

İlk sırada Hazal Kaya var. Oyuncu ekrana en son Bizim Hikaye dizisiyle gelmişti. Zaten sonrasında oğlu Fikret Ali doğunca projelerine ara vermiş ve yaz aylarında çekilen ‘Benden Ne Olur?’ isimli sinema filmiyle yeniden kamera karşısına geçmişti.

Hazal Kaya, şu sıralar ise yeni dizisinin heyecanını yaşıyor. Netflix’te yayınlanacak olan iddialı bir dönem dizisinde oynayacak. Pera Palas isimli dizideki partneri ise son dönemin başarılı genç oyuncularından Selahattin Paşalı.

Hazal Kaya, yaklaşık bir yıldır instagram sayfasını etkin kullanmakta. Oyuncu, daha önce sosyal medyaya mesafeli duruyordu ama artık alıştı. Hayranları da çok mutlu.

Hazal Kaya’nın instagram’da en sevdiği şeylerden biri de değişik filtreler. Uzun süre yanağına yıldız konduran filtreyi çok sevmişti oyuncu ve sık sık kullandı fotoğraflarında. Bu kez de çiçekli bir filtre seçmiş. Aynı zamanda çiller de oluşturan filtresiyle işte Hazal Kaya’nın son pozu… Bu arada “Working hard” notuyla da yeni projesine hazırlandığını anlatıyor bir yandan…

Hazal Kaya yeni filtresiyle çiçek açtı! İrem Helvacıoğlu'ndan rol arkadaşı ile sürpriz poz! Özge Özpirinçci'den özlem dolu mesaj! 32

Özge Özpirinçci ise uzun bir yaz tatilinin ardından yeni dizisi için İstanbul’a döndü. Marmaris’te geçen yazın ardından daha sonra Bodrum’a gitmişti oyuncu. Ara sıra İstanbul’a gelse de sevgilisi Burak Yamantürk ile vaktinin büyük bölümünü orada geçiriyordu.

Netflix için çekilecek olan Bir Denizaltı Hikayesi dizisinde oynayacağı öğrenilen oyuncu, kısa bir süre önce Bodrum’dan İstanbul’a döndü. Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolde yer alacağı dizinin çekimleri yakında başlıyor. Bu arada son paylaşımında Bodrum’dan gelirken arkasında bıraktığı minik hayranını da özlemle anıyor oyuncu.

Özpirinçci, yaz boyunca televizyon ekranlarından tanınan Tanem Sivar’ın oğlu Süleyman ile birlikteydi. Onunla oynayan, vakit geçiren oyuncu, çok sevdiği Süleyman’ın fotoğrafına “Aşkım çok özledim” notunu düşmüş…

Hazal Kaya yeni filtresiyle çiçek açtı! İrem Helvacıoğlu'ndan rol arkadaşı ile sürpriz poz! Özge Özpirinçci'den özlem dolu mesaj! 33

Gelelim İrem Helvacıoğlu’na… Oyuncu, atv’de 3 sezon yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisindeki Nefes karakteri ile hafızalara kazındı. Geçtiğimiz yıl ekrana veda eden dizinin ardından uzun bir süre bekleyen Oyuncu, şimdi Özcan Deniz ile başrolünde oynadığı Seni Çok Bekledim dizisi ile ekrana dönüyor.

29 Ocak Cuma akşamı ilk bölümü yayınlanacak dizi öncesinde, dizide birlikte oynadığı Caner Şahin ile aşağıdaki pozu veriyor oyuncu. İki oyuncunun samimiyeti de fotoğraftan görülmekte. Önce Şahin’in paylaştığı fotoğrafı, Helvacıoğlu da repost etti… Bakalım dizide bu ikiliyi hangi karakterlerde göreceğiz?

Hazal Kaya yeni filtresiyle çiçek açtı! İrem Helvacıoğlu'ndan rol arkadaşı ile sürpriz poz! Özge Özpirinçci'den özlem dolu mesaj! 34