Ana sayfa Dizi Haberleri Hercai dizisinin atağına karşı Arka Sokaklar’dan yeni hamle geldi! İşte yeni karakterler!

Hercai dizisinin atağına karşı Arka Sokaklar’dan yeni hamle geldi! İşte yeni karakterler!

tarafından ker_def

Arka Sokaklar dizisinin kadrosu güçlendi, yeni oyuncularla tanışın!

Televizyon Gazetesi Detay – Kanal D ekranında 13. sezonunda da beğeniyle izlenmekte olan Arka Sokaklar’a yeni isimler katılıyor.

Cuma akşamlarının sevilen dizisinde kadro iyice güçlenecek. Yeni hikayeler ve yeni karakterlerle diziye olan ilgi de artırılmaya çalışılacak.Özellikle Alp Korkmaz’ın canlandırdığı Ali karakterinin ailesine yönelik bir adım atılacak. Bilindiği üzere Ali, bıçaklanmış ve yaşam savaşı veriyordu.

Cuma akşamları atv’deki Hercai dizisinin reytinglerde öne geçmesinden sonra Arka Sokaklar’dan gelen bu atak bir hayli anlamlı… Zira uzun süredir totalde birinciliği kaptırmayan Arka Sokaklar, Hercai dizisinden sonra 3. sıraya inmişti.

Kanal D’nin; yapımı Erler Film’in, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu ise Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul’un kaleme aldığı, beğeni ile izlenen efsane dizisi “Arka Sokaklar”, yeni hikayeler ve yeni karakterler ile ekrana gelmeye devam ediyor.

Beş yeni karakterin dahil olduğu dizide, Faruk Öngören, Ali komiserin babası Nasuh; Ebru Öztürk, Ali’nin üvey kardeşi Şebnem; Ayçin İnci, Canan; çocuk oyuncu Ada Arca, Canan’ın kızı Ceren; Ahmet Pınar ise Firaz karakterine hayat verecek.

Arka Sokaklar’ın yeni oyuncuları dizinin bu cuma günü ekrana gelecek olan yeni bölümünde izleyici ile buluşacak.

Arka Sokaklar, yeni bölümleri ile her Cuma akşamı Kanal D’de.

Arka Sokaklar’ın yeni karakterlerini tanıyalım?

Ali’nin Komiser babası Nasuh: Faruk Öngören

Ali’nin üvey kardeşi Şebnem: Ebru Öztürk

Canan: Ayçin İnci

Canan’ın kızı Ceren: Ada Arca

Firaz: Ahmet Pınar