Ana sayfa Dizi Haberleri Kalk Gidelim 20 Nisan Cumartesi 67. bölümde Seyfettin ve Mustafa Ali ummadıkları gerçekle yüzleşiyor!

Kalk Gidelim 20 Nisan Cumartesi 67. bölümde Seyfettin ve Mustafa Ali ummadıkları gerçekle yüzleşiyor!

tarafından ker_def

20 Nisan Cumartesi günü Kalk Gidelim dizisinde izleyicileri eğlendirecek birçok sahne var. TRT1’in sevilen dizisinde 67. bölüm ekrana gelecek. Mustafa Ali ve Seyfettin evlatlık olduklarını zannediyor ve olaylar komik bir hal alıyor…

Kalk Gidelim’de bu hafta neler olacak? İşte bazı detaylar:

Mustafa Ali ve Seyfettin evin önündeki tarlayı fidan dikmek için kazarken küçük bir kutu bulurlar. Heyecanla açarlar, içinde sadece kağıtlar vardır. Kağıtlardan birini okuyunca evlatlık alındıklarını zannederler. Seyfettin ve Mustafa Ali bu işin peşine düşerken ummadıkları bir gerçekle yüzleşirler.

Diğer yandan Sevda, Seyfettin’in kız çocuk istediğini anlar ve Hatice Ana’ya durumu iletir. Hatice de kendi kocakarı yöntemleriyle kız olsun diye türlü girişimlerde bulunur.

Dal Ailesi’nde bunlar yaşanırken köyde ise bambaşka bir heyecan vardır. Halil’in satın aldığı, Şakir’in hoca olduğu köyün futbol takımı önemli bir maça çıkacaktır. Tüm köy bu maç için kenetlenir.

Gençler bir yandan maça konsantre olurken diğer yandan Canberk ve Sinan da Nehir’in doğum günü için küçük ama etkili sürprizler peşindedir. Sonunda buz adam Veli’yi de çileden çıkaracaklardır.

Kalk Gidelim yeni bölümüyle 20 Nisan Cumartesi saat 20.00’de TRT 1’de!

Eyüp Üstün’ün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisinin başrollerini Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever ve Hayrettin paylaşırken dizide Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerem Kupacı, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Andrey Stan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Alper Saylık, Onur Seyit Yaran, Nilay Deniz, Cem Belevi, Sinan Albayrak, Can Kıran,  Alican Okumuş ve daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor.