Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Heyecan dorukta! Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi 20 Nisan’da başlıyor!

Heyecan dorukta! Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi 20 Nisan’da başlıyor!

tarafından kadir kadir

Televizyongazetesi.com/Detay – Başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ hayranlarının merak içerisinde uzun süredir bekledikleri Netflix’in yeni projesi Yakamoz S-245 dizisi, 20 Nisan’da izleyicilerle buluşacak.

Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolü Özge Özpirinçci ile paylaşacağı dizide bir denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman’ın hikayesini konu alınacak.

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği aksiyon-macera türündeki dizi Yakamoz S-245’in ilk sezonu sekiz bölümden oluşuyor. Senaryoyu Jason George önderliğinde Atasay Koç, Cansu Çoban, Sami Berat Marçalı ve Murat Uyurkulak’tan oluşan güçlü bir senarist kadrosuyla kaleme alınan dizinin yönetmenliğiniyse Tolga Karaçelik ve Umut Aral yapıyor.

Heyecan dorukta! Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi 20 Nisan’da başlıyor! 7

Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin baş rolünde yer aldığı dizide Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Jerry Hoffman, Güven Murat Akpınar, Ersin Arıcı, Alper Saldıran ve Hakan Salınmış da rol alıyor.

Bilim kurgu türündeki dizinin çekimleri, 2021 yılının Nisan-Mayıs aylarında gerçekleştirilmişti. İzmir Foça ve Ayvalık’ta yapılan çekimlerden gelen bazı karelerin ardından dizinin yayınlanmasına az bir süre kala yeni fotoğraflar paylaşıldı. Kıvanç Tatlıtuğ’un ağırlıkla yer aldığı kareler sosyal medyada kısa sürede ilgi odağı oldu.