Ana sayfa TV Programları İbrahim Büyükak yeniden Çok Güzel Hareketler ekibiyle buluştu!

İbrahim Büyükak yeniden Çok Güzel Hareketler ekibiyle buluştu!

tarafından ker_def

Bir döneme damgasını vuran Çok Güzel Hareketler Bunlar programında ünlenen isimlerden birisi de İbrahim Büyükak.Ünlü oyuncu yıllar sonra programın yeni versiyonuna katıldı. Senaryosunu İbrahim Büyükak’ın yazdığı, yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini Bedran Güzel’in üstlendiği sezonun en iddialı komedi filmi ‘Bayi Toplantısı’, 21 Şubat’taki vizyon öncesinde ‘Çok Güzel Hareketler’e konuk oldu.

Yıllar sonra aynı sahnede bir araya geldiler! Kahkahalar havada uçuştu. Pazar akşamları Kanal D’de ekrana gelen genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın üstlendiği ‘Çok Güzel Hareketler 2’de, yıllar sonra bir araya gelerek aynı sahneyi paylaşan ve seyirciye sürpriz yapan İbrahim Büyükak ve Büşra Pekin, ‘Çok Güzel Hareketler’in ilk dönem mezunlarının en ünlü isimleri arasında yer alıyor.

Bugüne dek senaryosunu yazıp başrolünü üstlendiği üç filmle gişede büyük ilgi gören İbrahim Büyükak’la birlikte Onur Buldu, Doğu Demirkol, Büşra Pekin, Safa Sarı’nın başrolde olduğu ‘Bayi Toplantısı’, Anadolu’dan İstanbul‘a gelen üç beyaz eşyacının komik hikayesini anlatıyor.

‘Çok Güzel Hareketler’ 16 Şubat Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!