Ana sayfa Dizi Haberleri İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay hayranlarına müjde! Yeni projeler gelebilir!

İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay hayranlarına müjde! Yeni projeler gelebilir!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Birce Akalay, kendi mücevher markasını oluşturduktan sonra ticaret alanında da adımlar atmayı sürdürüyor. Bu süreçte oyunculuğu da sürdüren ve birçok teklif alan Birce Akalay’ın en son Kuş Uçuşu isimli dizisi Netflix’te 3 Haziran’da izleyicilerle buluşacak.

Mezarlık isimli çekimleri tamamlanan bir başka dijital dizisinin de yayın tarihini merakla bekleyen Birce Akalay ayrıca Oktay Kaynarca’nın yapımcısı olduğu Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisinden de ciddi bir teklif aldı. Oyuncu, henüz bu teklife olumlu yanıt vermedi ama sürecin devam ettiğini belirterek, yeni sezonda bu dizide rol alabilme ihtimalinin sürdüğünü söyledi.

Birce Akalay, başka teklifler de alıyor ve yaz döneminde de çalışmayı düşünüyor. Oyuncu, “Bu sene işim var, bırakıp gidemem. Bir sistem oturtana kadar böyle” dedi. Kuş Uçuşu isimli yeni dizisinin çekimlerinin üzerinden 1 yıl geçtiğini hatırlatan oyuncu, “Ne çektiğimi unuttum. Ne oynadığımı unuttum, ben de bakacağım neymiş diye” şeklinde konuşarak bir eleştiride de bulundu.

blank

İbrahim Çelikkol ile Siyah Beyaz Aşk dizisinden sonra yeniden bir araya geldiği hatırlatılınca Birce Akalay, hayranlarının bu durumdan çok memnun aldığını belirtti ve şunları söyledi:

“Bizi böyle bir ömür iş yaparız. Benim çok sevdiğim arkadaşım. Birlikte çok tatlı bir kimyamız var. Oynuyoruz, eğleniyoruz. Sette güzel oluyor birlikteyken. Ekibimiz de bizimle birlikte çok eğleniyor. Herhalde ileride bir şeyler yaparız, tabii ki o da isterse.”

Kendisine gelen bir sinema filmi projesini de çok sevdiğini ve takvim konusunda netleşmeden sonra karar verebileceğini anlatan Birce Akalay, beğendiği işler olsa da henüz çekim takvimleri netleşmediği için karar veremediğini de belirtti.