SON DAKİKA
24 Nisan 2019 19:15

SON HABERLER

İbrahim Çelikkol ve Kerem Bursin’in başrolündeki Muhteşem İkili’nin bir sırrı ortaya çıktı!

Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı’nın Vatan gazetesinden Oya Doğan ile yaptığı röportajda en dikkat çeken noktalardan birisi de yeni dizi Muhteşem İkili hakkındaydı.

Televizyon Gazetesi

İbrahim Çelikkol ve Kerem Bursin’in başrolünde yer alacağı dizinin hikayesi ve detayları hakkında Saygı şu noktalara değindi:

“Salı akşamları TMC’yle Muhteşem İkili dizisine başlıyoruz. İki polisin hikayesini izleyeceğiz. İbrahim Çelikkol ve Kerem Bursin rol alacak. İkisinin polisinde alt hikayeleri birbirinden farklı. Aşk, aile, intikam, komedi ve aksiyon var bu dizide… Keyifli bir erkek işi olacak.”

Saygı’nın sözlerinde dikkat çeken nokta ‘keyifli bir erkek işi’ olacağı bilgisi.

Dizinin yayın günü olarak Salı belirlendi.

Peki salı günleri hangi diziler var?

Kadın, Ufak Tefek Cinayetler salı akşamlarının sürükleyici yapımları. İki dizi de kadın hikayelerinin öne çıktığı yapımlar… Daha çok da kadın izleyici grubuna hitap ediyor.

atv’de ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz var. Bu dizi de bir erkek işi, yani erkek izleyicilere hitap ediyor.

Bilindiği gibi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz geçen sezon ciddi bir düşüş trendine girmişti. Yeni sezonda da Deniz Çakır ve Olgun Şimşek’in ayrılmasının diziye nasıl bir etki yapacağı merak ediliyor.

İşte bu noktada Kanal D, atv’nin izleyicisine göz dikmiş durumda.

Muhteşem İkili dizisi ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın müthiş bir yarışını izleyeceğiz. Tabii bu yarış erkek izleyicileri çekme noktasında olacak.

Kadın izleyiciler için de zaten 2 dizi var…

Şimdi herkes kadın ve erkek izleyici grupları için 2’şer dizinin yer alacağı salı gününün birincisini çok merak ediyor.

İlgili Haberler