Ana sayfa Sosyal Medya İkinci çocuğuna hamile olan oyuncu Hazal Kaya, mini elbisesiyle göz kamaştırdı!..

İkinci çocuğuna hamile olan oyuncu Hazal Kaya, mini elbisesiyle göz kamaştırdı!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- 3 yıl önce nikah masasına oturan ünlü oyuncu Hazal Kaya ile Ali Atay, mutlu evlilikleriyle sanat dünyasının gözde isimleri arasında yer alıyor.

Rol aldığı dizilerin ve filmlerin yanı sıra özel hayatıyla da sürekli gündemde olan Hazal Kaya, evlendiği yıl oğlu Fikret Ali’yi kucağına almıştı. Evliliklerini bir bebekle taçlandıran çift, şimdilerde ikinci bebek heyecanı yaşıyor.

4.5 aylık hamile olan Hazal Kaya, çocukluk arkadaşı oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay’ın düğününe katıldı. Düğünde sarı mini bir elbise giymeyi tercih eden Hazal Kaya kombiniyle dikkatleri üzerine çekti.

İkinci çocuğuna hamile olan oyuncu Hazal Kaya, mini elbisesiyle göz kamaştırdı!.. 7

Televizyon ekranlarına en son Fox TV’de yayınlanan Misafir adlı diziyle gelen ve ‘Gece’ karakterini canlandıran ünlü oyuncu Hazal Kaya, dijitalde ise en son Netflix’in Pera Palas’ta Gece Yarısı isimli dizisinde rol almıştı.

Şu sıralar ikinci bebeğine hamile olan Hazal Kaya sarı mini elbisesiyle verdiği pozu instagram hesabından da yayınladı. Paylaşıma oyuncunun hayranları tarafından, ‘Maaşallah’ ve Çok güzelsin’ şeklinde binlerce yorum yapıldı. Geçtiğimiz günlerde kız bebek beklediğini açıklayan oyuncu kızına ‘Leyla’ adını vereceğini belirtmişti.

Hazal Kaya, giydiği sarı mini elbisesiyle takipçilerini büyüledi. Paylaşımda oyuncunun karnının belirginleştiği takipçilerinin de gözünden kaçmadı. Hazal Kaya paylaşımında; “Hayat sana limon verdiğinde onu giy” ifadelerini kullandı.