SON DAKİKA
21 Eylül 2019 01:47

SON HABERLER

İlahi Eda Ece! Yasak Elma dizisine Game Of Thrones göndermesiyle güldürdü

Televizyongazetesi/Analiz- Fox TV’nin bol entrikalı dizisi Yasak Elma, dün akşam yeni sezon ilk bölümüyle ekranlara geldi.

Sezon yaklaşırken dizide Yıldız karakterini oynayan Eda Ece, sosyal medyadan öyle bir çalışma yaptı ki diğer oyuncular eline su dökemez!

Eda Ece, diziye olan merakı arttırmak ve canlı tutmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor.

Ece’nin oynadığı Yıldız, yeni sezonda yine güldüren replikleriyle dizinin entrikalı sahneleri içinde izleyiciye soluk aldıracak.

Dizide kanlı bıçaklı oldukları Ender karakteri ile Yıldız’ın yeni sezon ilk bölümde iş birliği yapması ise büyük sürpriz oldu.

Şahika karşısında güçlerini birleştiren ikiliden nasıl oyunlar çıkacak şimdiden merak konusu.

Bu arada Eda Ece ile Ender’i oynayan Şevval Sam’ın da gerçek hayatta aralarından su sızmıyor adeta!

İkili tatil sürecinde de zaman zaman bir araya geldikleri fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştılar. Aynı zamanda Londra’ya da birkaç kez birlikte gezmeye gittikleri sosyal medya paylaşımlarında görülmüştü.

Eda Ece ve Şevval Sam, dizide birbirlerini yese de gerçek hayatta çok iyi anlaşıyorlar.

Ece, sezonun yeni bölümünün yayınlanmasına kısa bir süre kala, Şevval Sam ile bir sandalyede verdikleri pozu instagram sayfasının story bölümünden paylaştı.

Ünlü oyuncu, Game Of Thrones dizisindeki meşhur tahta da gönderme yaparak “Game Of Thrones bitti diye üzülmeyin. Demir değil, bambu tahtıyla Yasak Elma bu akşam Fox’ta. Üstelik bu sezon tahtta beraber oturuyoruz. Stay tuned!” notunu düştü.

İkilinin oturdukları bambu koltuktaki keyifli halleri ise dikkat çekti.

İşte o paylaşım:

İlgili Haberler