SON DAKİKA
24 Mayıs 2019 18:12

SON HABERLER

İlker Ayrık Güzin Abla oldu! Yaparsın Aşkım 94. Bölüm İzle

Yaparsın Aşkım yarışması 94. bölümüyle Cumartesi akşamı Fox TV ekranında izleyicilerle buluşacak. İlker Ayrık erkek yarışmacıların dertlerini dinledi!

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 94. bölümüyle 8 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecek. “KUZU ÇEVİRME” adlı oyunda yarışmacılar beşgen şeklindeki platformda sürünerek, iki turu eşlerinin tahminine en yakın sürede tamamlamak için yarışacak. “SÜRÜNGEN” adlı oyunda ise yarışmacılar için rekabet edecek.

HER OYUN BİR TEKER, SON OYUN İKİ TEKER, DÖRT TEKER BİR ARABA EDER!

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren bir bölümle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 8 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler