Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri İpek Tuzcuoğlu dizilerde yok ama ekranda var!

İpek Tuzcuoğlu dizilerde yok ama ekranda var!

tarafından ker_def

Bir dönemin dizilerde aranılan isimlerinden olan İpek Tuzcuoğlu, şimdilerde televizyon programları yapmakta. En son 2017 yılında Aşk ve Mavi dizisinde rol alan oyuncu, uzun süredir dizilerde bulunmuyor. Ünlü oyuncunun yeni programı TRT 1 ekranında devam ediyor..

TRT ekranlarında “Ev Hayat Dolu” Kuşağı’nda yayın hayatına başlayan “Sağlıklı Mutfak” programı, hafta içi her gün saat 13.45’de evlerinize konuk olmaya devam ediyor. Sağlıklı Mutfak, ülkemizin dört bir yanında “evde kal” çağrısına uyan izleyiciler için her evin mutfağında mevcut olan besinlerle yapılabilecek, bağışıklık sistemini güçlendiren yemek tarifleri ve uzman konukların önerileriyle sağlıklı beslenme konusunda farkındalık yaratıyor.

Programın sunuculuğunu üstlenen ünlü isim ve ekranların sevilen yüzü İpek Tuzcuoğlu’na, Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED) başkanı ünlü şef Zeki Açıköz eşlik ediyor. Sağlıklı Mutfak, “evde kal” sürecinde her gün TRT ekranlarından izleyicilerine verdiği sağlıklı, bağışıklık güçlendirici ve az kalorili yemek önerileriyle ekranlardaki yerini alıyor.

Programda konuklar “sosyal mesafe” kuralına bağlı kalarak, yayına internet aracılığıyla uzaktan bağlanıp uzman görüşlerini ve “evde kal” sürecinde besinlerin vücuda faydalarıyla ilgili önemli bilgileri izleyicilere aktarıyor.

“Sağlıklı Mutfak” Ev Hayat Dolu Kuşağı’nda her gün saat 13.45’de TRT 1’de.