Ana sayfa Dizi Haberleri İsimsizler dizisiyle akıllara yerleşen Uğur Güneş, yeni dizisinde eski günleri hatırlatacak!

İsimsizler dizisiyle akıllara yerleşen Uğur Güneş, yeni dizisinde eski günleri hatırlatacak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 1987 yılında Ankara’da dünyaya gelen Uğur Güneş, 2013 yılında oyunculuğa başladı ve ilk dikkatleri çektiği dizisi de 2015-2016 sezonunda Tuğtekin karakterini canlandırdığı Diriliş Ertuğrul dizisi oldu.

Uğur Güneş için böyle başarılı bir rolden sonra başrol olarak İsimsizler isimli projede yer alması da kariyeri açısından çok önemli bir gelişmeydi. Fatih Keskin isimli karakter ile İsimsizler dizisinde aksiyon dolu anlar yaşatan Uğur Güneş, bu karakter sayesinde de birçok kişinin aklında kalıcı oldu.

Polisiye ve asker sahneleri ile dolu olan, aksiyonu hiç bitmeyen İsimsizler dizisi 27 bölüm sürdü ve o döneme damga vuran bir proje olarak akıllara yerleşti. Uğur Güneş ismi de birçok izleyici tarafından bu dizideki etkili performansı ile hatırlanmaya başlandı.

Kaymakam Fatih Keskin olarak dizide yer alan oyuncu, ölümü göze olarak terörün devam ettiği bir şehre kaymakam olmayı istemiş ve masa başında oturmak yerine, sahaya çıkarak devletin gücünü teröristlere karşı sergilerken, devletin şefkatini de bölge halkına götürmüştü.

İsimsizler dizisiyle akıllara yerleşen Uğur Güneş, yeni dizisinde eski günleri hatırlatacak! 8

Mesajları bol olan ve terör sorunları yaşanan dönemleri hatırlatan etkili bir dizi olan İsimsizler’in ardından Uğur Güneş, iki farklı projede daha yer aldı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz Akkaya olarak başrolün hakkını veren oyuncu, üçüncü sezon ortasında hikayeye veda etti. Son olarak da geçen sezon Esra Bilgiç ile birlikte Kanunsuz Topraklar isimli dizide başrolde yer alan Uğur Güneş, bu projeyle de yine hayranlarını mest eden bir performans ortaya koydu.

Uğur Güneş isminin Avcı isimli yeni TRT1 dizisi için konuşulmaya başlanması ile birlikte İsimsizler dizisindeki Fatih Keskin karakteri de akıllara yeniden geldi.

Çünkü Avcı dizisi de İsimsizler’e benzer bir aksiyon, polisiye ve asker dizisi olarak öne çıkıyor. Yeni projede Hakan isimli karakterde izleyeceğimiz oyuncu, Avcı isimli yeni projesine hazırlanıyor.

İsimsizler dizisiyle akıllara yerleşen Uğur Güneş, yeni dizisinde eski günleri hatırlatacak! 9

Kuruluş Osman, Destan gibi etkili dizilerin yapımcısı olan Bozdağ Film’in yeni dizisi Avcı da bu iki yapımın başarısına bakılınca çok etkili bir proje olacağı izlenimini veriyor.

Hakan isimli bir asker karakterinde izleyeceğimiz Uğur Güneş, yine devleti için mücadele eden, düşmana karşı sahada savaşan kahramanların yeniden hatırlanmasını sağlayacak.

Bu yönleri ile İsimsizler projesindeki Fatih karakteri ile Avcı dizisindeki Hakan karakterinin örtüştüğünü ve Uğur Güneş’in yine ekran başındakilere milli birlik, beraberlik ile daha güçlü olabileceğimiz mesajını vereceğini söyleyebiliriz.

Ön hazırlıkları devam eden ve bir ay kadar sonra da sete çıkması beklenen Avcı dizisinin hikayesinde bir dönem çok konuşulan savunma sanayii kuruluşu Aselsan’ın mühendislerinin uçak kazasında ölümleri ile ilgili sahnelerin de yer alacağı ortaya çıktı.

Bu da gösteriyor ki, Avcı dizisi yakın döneme ilişkin bazı olayların arka planında neler yaşandığına yönelik olarak ekran başındaki izleyicilere yeni bir yaklaşım sunacak gibi gözüküyor.