Ana sayfa Kadın Haberleri İtalya’daki Serra Yılmaz’dan moral veren mesaj geldi!

İtalya’daki Serra Yılmaz’dan moral veren mesaj geldi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Serra Yılmaz, uzun yıllardır İtalya’da yaşamakta.Oyuncu, ülkeyi etkisi altına alan koronavirüs salgını konusunda instagram hesabından video paylaşarak son durumu hakkında bilgi verdi.

Yılmaz, “Bu salgından kurtulalım, temkinli olalım…” notu ile paylaştığı videoda birçok kişiden sürü ile mesaj aldığını, merak edenlerin olduğunu söyledi..

Oyuncu, “Hepinize ilginiz için teşekkür ediyorum. Ben gayet iyiyim. Ama izole bir biçimde yaşıyorum. Hepimizin yaptığı ve yapması gerektiği gibi” dedi.

İtalya’da aç olmadıklarını, marketlerin, eczanelerin, postanenin ve bankaların açık olduğunu anlatan Serra Yılmaz, zaruri olmadığı sürece sokağa çıkılmadığını belirtti.

Her evden tek bir kişinin alışveriş yapmaya gittiğini anlatan Serra Yılmaz, takipçilerine şu uyarıda bulundu: “Lütfen tüm talimatlara uyun, hijyene çok dikkat edin. Ellerinizi sık sık yıkayın. Bu hem kendimiz hem çevremizdekiler için çok önemli. Lütfen sabırlı olalım, cesur olalım. Kendimizi ve çevremizdekileri koruyalım el birliği ile. Bu salgına son verelim.”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

????????Avvertenze e informazioni per gli amici turchi .

Serra Yılmaz (@serrafine)’in paylaştığı bir gönderi ()