Ana sayfa Sinema Okan Bayülgen, Serra Yılmaz, Ece Uslu ve Yekta Kopan’ın seslendirdiği film Netflix’te

Okan Bayülgen, Serra Yılmaz, Ece Uslu ve Yekta Kopan’ın seslendirdiği film Netflix’te

tarafından ker_def

Okan Bayülgen, Serra Yılmaz, Yekta Kopan ve Ece Uslu Netflix’in ilk animasyon filmi Klaus’un seslendirmesi için stüdyoya girdi. 15 Kasım Cuma günü tüm dünyayla aynı anda gösterime giren animasyon filmi, soğuk bir kasabaya tayin edilen postacının, Noel Baba’yı saklandığı yerden bulmasını konu ediyor.

Karakterler

Klaus: Okan Bayülgen

Jesper: Yekta Kopan

Alva: Ece Uslu

Mrs. Krum: Serra Yılmaz

Klaus 15 Kasım, Cuma tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te!

Okan Bayülgen, Serra Yılmaz, Ece Uslu ve Yekta Kopan'ın seslendirdiği film Netflix'te 7

Klaus Hakkında:

Postacı akademisinin en kötü öğrencisi Jesper (Jason Schwartzman) kendini Kuzey Kutup Dairesi’nin kuzeyinde yer alan buzlarla kaplı bir adada görevlendirilmiş olarak bulur.

Kavgalı adalılar, bırakın mektuplaşmayı birbirlerine selam bile vermemektedir. Jesper tam pes etmek üzereyken öğretmen Alva (Rashida Jones) ile arkadaşlık kurar.

Ayrıca Jesper, el yapımı oyuncaklarla dolu bir kulübede tek başına yaşayan Klaus (Oscar ödüllü J.K. Simmons) ile tanışır.

Smeerensburg kasabasında bir kez daha kahkahaların çınlamasını sağlayan bu umulmadık arkadaşlıklar; cömert komşuların, sihirli ilimlerin ve bacaya özenle asılan çorapların yer aldığı yeni bir gelenek yaratır. Çılgın Hırsız’ın ortak yaratıcısı Sergio Pablo tarafından yaratıldı.