Ana sayfa Dizi Fragmanları İyilik dizisi 9 Eylül Cuma akşamı ikinci sezona bomba gibi başlayacak!

İyilik dizisi 9 Eylül Cuma akşamı ikinci sezona bomba gibi başlayacak!

tarafından ker_def

iyilik dizisinin ilk 8 bölüm süren birinci sezonunda heyecanlı anlar yaşayan izleyiciler, yaz arasından sonra şimdi de ikinci sezonun başlamasını sabırsızlıkla bekliyor. Sırlar, yalanlar, planlar, tehditler, akıl almaz stratejiler… İyilik dizisinin yeni dönemi daha da aksiyon dolu geçecek. 9 Eylül Cuma akşamı saat 20.00’da Fox TV’de yayınlanacak olan 9. bölümde çok önemli gelişmeler yaşanacak.

Ölümcül bir satranç oyununun ortasındayız. Atlar sürülüyor, piyonlar harcanıyor, savaş borazanları gümbür gümbür çalıyor! Nehir susmuş, hiç kimseyle konuşmuyor. Neslihan kimden yardım isteyeceğini, ne yapacağını şaşırmış durumda…

Murat ise fabrikalarda çıkan grevleri bastırma bahanesiyle ortadan kaybolmuş, Damla’yla tekne turu yapıyor bu sırada. Damla tekne turundayken, Neslihan’dan kurtulmak için giriştiği tehlikeli bir oyunun start tuşuna basıyor uzaktan uzağa.

İyilik dizisi 9 Eylül Cuma akşamı ikinci sezona bomba gibi başlayacak! 7

Bu sırada Koray’ın yardımıyla Nehir’in suskunluğunun sebebini öğrenen Neslihan, Damla’dan intikam almak için akıl almaz bir plan yapıyor. Bütün bunlardan habersiz Murat, Damla’nın ondan sakladığı büyük bir sırrı öğrenip deliye dönüyor.

Ve nihayetinde Neslihan’dan aldığı büyük bir darbeyle alt üst olan Damla, Şahika’yla büyük bir pazarlığa girişiyor.

Şah ve mat! Bir sonraki gün holdinge gelenleri büyük bir sürpriz bekliyor!