Ana sayfa Dizi Haberleri İzleyicinin de işi zor! Camdaki Kız, Aldatmak, Al Sancak ve Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizilerine gelen rakip, dengeleri değiştirecek!

İzleyicinin de işi zor! Camdaki Kız, Aldatmak, Al Sancak ve Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizilerine gelen rakip, dengeleri değiştirecek!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Perşembe akşamları Kanal D’de Camdaki Kız, Atv’de Aldatmak, TRT1’de Al Sancak, Show TV’de Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizileri ekrana gelmekte. Camdaki Kız dizisi, günün en çok reytingini alan ve her üç kategoride de birinciliği kimseye bırakmayan bir yapım olarak öne çıkıyor. Aldatmak dizisinin de yine reytingleri kanalın yüzünü güldürmekte. Yeni başlayan Al Sancak dizisi de hatırı sayılır bir izleyiciyi etkilemekte. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, giderek reyting kaybetse de sevilen bir yapım olarak özellikle sosyal medyada daha çok ön plana çıkıyor.

Şimdi bu denklemin içine Yüz Yıllık Mucize dizisi de dahil olacak! Kartların yeniden karılacağı bir süreç yaşanacak bir hafta sonrasından başlanarak! Başrollerde yer alan ve ikisinin de büyük bir hayran kitlesi olan Ebru Şahin ile Birkan Sokullu beraberliğinin diziye nasıl bir katkı sunacağını ilerleyen süreçte göreceğiz. Fakat iki oyuncunun hayranları, tanıtımların da yayınlanmasıyla dizinin hem konusuna hem de bu partnerliğe heyecanla yaklaşıyor.

Star TV’nin Yüz Yıllık Mucize dizisi, 23 Mart Perşembe akşamı ilk bölümüyle ekranda olacak. Perşembe akşamlarının yeni dizisi olarak şimdiden dikkatleri çekmeye başlayan dizi, reytinglerde ve sosyal medyada da dengeleri değiştirmeye geliyor!

Dizinin merakla beklenen fragmanının da yayınlanmasının ardından heyecan da yükseldi! Yayın tarihinin önce 16 Mart Perşembe olarak açıklansa da son dakika değişikliği ile bir hafta sonrasına yani 23 Mart Perşembe tarihine alındı.

blank

Hikayesi son derece ilginç olan Yüz Yıllık Mucize dizisinde, Sakarya Muharebesi’nde savaşırken başına gelen mucizevi olaydan sonra hiç yaşlanmayan Ali Tahir’in (Birkan Sokullu) 130 yıla sığdırdığı hayatı anlatılıyor. Pek çok kayıp yaşayan Ali Tahir’in, Kurtuluş Savaşı mücadelesinden günümüze kadar gelen ve hep 30 yaşında kalmasının ilginç hikayesi, izleyenler için de son derece merak uyandırıcı! Bugüne kadar pek çok şey yaşayan Ali Tahir’in, Harika (Ebru Şahin) ile karşılaşması ve sonrasında yaşayacakları diziye konu edilmekte. Romanı üzerinde çalışan Harika ile anlatacak çok şeyi olan Ali Tahir’in yollarının kesişmesi ikisi için de yeni hayatlarının başlangıcı olacaktır.

OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği ve yönetmenliğini Hilal Saral’ın yaptığı, Nuran Evren Şit’in kaleme aldığı Yüz Yıllık Mucize’nin oyuncu kadrosunda Birkan Sokullu, Ebru Şahin, Zerrin Tekindor, Necip Memili, Gözde Seda Altuner, Laçin Ceylan, Ayşegül Cengiz, Yalçın Hafızoğlu, Merve Nur Bengi, Ecem Çalhan, Zehra Kelleci ve Hümeyra yer alıyor.

İlgi çekici hikayesiyle ‘Yüz Yıllık Mucize’, Perşembe akşamları Star’da!