Ana sayfa Dizi Haberleri Adım Farah’tan sonra heyecan ve aksiyonun bitmeyeceği bir Fox TV dizisi daha geliyor! Tetikçinin Oğlu bomba gibi!

Adım Farah’tan sonra heyecan ve aksiyonun bitmeyeceği bir Fox TV dizisi daha geliyor! Tetikçinin Oğlu bomba gibi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Adım Farah isimli Fox TV dizisi izleyicilerle buluştu ve milyonlarca hayran kazanmayı da kısa sürede başardı. Engin Akyürek ile Demet Özdemir hayranları da çarşamba akşamları yayınlanan bu yapıma adeta tutuklu kaldı. Fox TV’nin 2023 yılı için sürprizleri daha yeni başladı. Adım Farah’ın ardından çok iddialı bir başka dizi daha geliyor. Tetikçinin Oğlu isimli yeni dizi için çalışmalar Bodrum’da devam ediyor ve herkesi şaşırtacak bir proje geliyor.

Özellikle Timuçin Esen’in hayranları için yeni dizi merakla beklenen ve heyecanı yüksek bir iş olacak. Şevket Çoruh da Arka Sokaklar’daki 16 yıllık tecrübesinin ardından yeniden televizyon ekranına çok farklı bir karakter ile dönüş yapacak.

Adım Farah'tan sonra heyecan ve aksiyonun bitmeyeceği bir Fox TV dizisi daha geliyor! Tetikçinin Oğlu bomba gibi! 8

Mart ayında sete çıkan dizinin ekibi, yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdürüyor. Dizinin ne zaman yayınlanacağı net olmasa da Fox TV’nin en kısa sürede izleyicilerle buluşmasını istediği biliniyor.

Dizinin setinden de ilk fotoğraflar paylaşıldı. Şevket Çoruh herkesi şaşkına çevirdi. Daha önce ekranda ünlü oyuncuyu polis olarak görenler, bu sefer İskender karakteriyle çok farklı bir kişilik portresi izleyecekler.

Tetikçinin Oğlu dizisinin yayınlanan ilk fragmanı da ilgi gördü. Timuçin Esen ile Şevket Çoruh ikilisinin bir araya gelmesi de dizi hayranları tarafından beğenildi ve çok etkili bir ikili olarak yorumlanıyor.

Heyecanın, aksiyonun hiç bitmeyeceği ve izleyenleri kendisine bağlama potansiyeli yüksek olan Tetikçinin Oğlu dizisinin hikayesi şöyle:

Kırk yılın dostu; Korkmaz (Timuçin Esen) ve İskender (Şevket Çoruh). İskender’in oğlu bir kaza sonucu vefat eder. Suçlanan ise Korkmaz’ın 22 yıl önce kaybettiği ve yıllardır aradığı oğlu, Metin (Genco Özak). Artık iki dost karşı karşıyalar; biri oğlu öldüğü için, diğeri ise oğlu ölmesin diye…

Dizide Timuçin Esen ve Şevket Çoruh’a Genco Özak, Sezin Akbaşoğulları, Serhat Kılıç, Bahar Şahin, Esra Kızıldoğan ve Baran Can Eraslan gibi birbirinden değerli oyuncular eşlik ediyor.

Adım Farah'tan sonra heyecan ve aksiyonun bitmeyeceği bir Fox TV dizisi daha geliyor! Tetikçinin Oğlu bomba gibi! 9

Çok yakında FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan yeni dizi ‘Tetikçinin Oğlu’nun yapımını O3 Medya ve Same Film, yapımcılığını Saner Ayar ile Ömer Durak üstleniyor. Genel hikaye ve senaryosu Gökhan Horzum’a ait olan dizininin yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın ve Emre Aybek oturuyor.

Etkileyici oyuncu kadrosu ve heyecan verici konusuyla ‘Tetikçinin Oğlu’, çok yakında FOX’ta.