SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 15:24

SON HABERLER

İzleyicinin tahmini tutarsa büyük şok olur! Sen Anlat Karadeniz’de Vedat’ın gerçeği ortaya çıkmak üzere!

Televizyongazetesi/Detay
Sen Anlat Karadeniz dizisinde Vedat ile ilgili izleyenlerin bir süredir yaptıkları tahminin doğru çıkma olasılığı, 34. bölümde dikkatli gözlerden kaçmadı!

Bir önceki bölümde Fikret ve Vedat arasında geçen bir konuşma, izleyenlerin tahminlerini güçlendirmişti.

Fikret’in Vedat ile bağlantısı o konuşmayla ortaya çıkmıştı.

Vedat, Fikret’in babasını tanıdığını öğrenince büyük şok yaşamıştı ama asıl büyük şok henüz gelmemiş gibi duruyor!

Fikret, yıllar önce sevdalandığı pavyonda şarkı söyleyen Gülendam ile kaçmış, Vedat’ın babası peşlerine düşmüştü.

Vedat’ı yıllarca koruyup kollamasında, babasını kendi elleriyle öldürüp intikamını alması olduğunu öğrenmişti izleyici.

Fikret,kendisinin alamadığı itirafı Vedat’ın almasıyla ona gönül borcu olduğunu düşünerek yıllardır ona kol kanat germekteydi.

Yeni bölümde Fikret ve Gülendam’ın bir sahneleri, izleyenlerin kafasında “Vedat, Fikret’in oğlu mu?” sorusunun daha çok doğmasına neden oldu.

Gülendam ile bir fotoğraf stüdyosundan çıkan Fikret, o gün sevdiği kadının, Vedat’ın babası tarafından kaçırılmasıyla büyük bir acı ve intikamla dolmuş.

Ancak dikkatli gözlerden kaçmayan, Gülendam’ın fotoğraf çektirdikten sonra kapının önünde karnına dokunduğu ve Fikret’e “Sana bir şey söylemek istiyorum” demesi oldu. Gülendam’ın hamile olduğunun anlaşıldığı bu sahnede, “Sonra söylerim” diyerek vazgeçmesiyle Fikret’in bu haberi alamadığı görüldü.


Tam o anda kaçırılan Gülendam’ın doğurduğu bebek Vedat mı? Bu gerçeği Fikret biliyor mu, yoksa ona da sürpriz mi olacak?

İşte bu soruların yanıtları ilerleyen bölümlerde ortaya çıkacak ama uzun süredir izleyicinin sosyal medyada yaptıkları tahminler doğru çıkacak gibi görünüyor!

Tabii ilginç bazı tahminler de yok değil konuyla ilgili. Bazı izleyiciler de Gülendam’ı Nefes’e benzetip, “Nefes, Fikret’in kızı mı?” tahminlerini yürütüyor.

Bakalım önümüzdeki bölümlerde Vedat ve Fikret arasındaki bağ tahminlerdeki gibi mi olacak?

İlgili Haberler