SON DAKİKA
22 Eylül 2019 06:51

SON HABERLER

Jet Sosyete 2. Sezon 6. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Jet Sosyete yeni bölümüyle Çarşamba 20.00’da Tv8’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Geçen hafta O Ses Türkiye stüdyosuna konuk olan Jet Sosyete karakterleri çok eğlenceli anlar yaşatmıştı. Dizinin geçen haftaki bölümünde büyük eğlence vardı ve bu hafta da izleyiciler merakla ekran karşısına geçecek.

Jet Sosyete dizisi 2. sezon 6. yeni bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz. Dizinin 6. bölümünde yaşanacakların detayı ise haberimizin devamında…

Melike ve Nazlı’nın kavgasından sonra Ozan’ın kendisine döneceğini bekleyen İlayda, umutları gerçek olmayınca hayal kırıklığına uğrar. Terapi olarak ta çılgınca pasta yapmaya başlar.

Gündüz’ün İlayda’nın yaptığı pastaları değerlendirmek için
dahiyane bir fikri vardır. Bu konuda Şennur ile iş birliği yapacaktır. Bu iş birliği ortaya çıkacak mıdır?

Melike ve Ozan’ın eski ilişkisi ortaya çıktıktan sonra, Yüksel ve Özpamuk Ailesi arasındaki gerilim iyice artmaya başlar. Sorunu çözmek için bir araya gelen iki aile, durumu çözebilecek midir?

Gizemin desteği ile Yıldız’ın gizli gizli dans dersi aldığını keşfeden Şennur, Talip ile arasını bozmak için neler yapacaktır?

Cengiz’in her akşam kendini hasta hissedip doktora gitmesi Gizem ve Zahide’nin Cengiz’in hastalık hastası olduğunu düşünmelerine yol açar. Gizem ve Zahide’nin Cengize’e yardımcı olmaya çalışırken keşfedecekleri gerçek, büyük sürpriz olacaktır.

Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom Makar, Aslı Bekiroğlu, Deniz Cengiz, Ecem Uzun, Emre Taştekin, Yasemin Sakallıoğlu ve Nursena Yılmaz’ın başrollerinde yer aldığı dizi çarşamba günleri tv8 ekranında….

İlgili Haberler