SON DAKİKA
22 Mayıs 2019 20:51

SON HABERLER

Jet Sosyete 2. Sezon 7. Yeni Bölüm Fragmanı İzle! Whats app grubu olay oluyor!

Jet Sosyete dizisi tv8 ekranında izleyicilerle Çarşamba akşamları buluşmaya devam ediyor. Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt ve Gülse Birsel’in yer aldığı Jet Sosyete dizisinin yeni bölümünde yine kahkaha dolu anlara şahit olacağız. Yeni bölümden ilk görüntüler paylaşıldı.

Videodan 21 Kasım Çarşamba akşamı tv8’de ekrana gelecek 2. sezon 7. bölümünden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta dizide yine kahkaha dolu anlar yaşanmıştı.

Geçen hafta yaşananların detayları şöyle:

Melike ve Nazlı’nın kavgasından sonra Ozan’ın kendisine döneceğini bekleyen İlayda, umutları gerçek olmayınca hayal kırıklığına uğrar. Terapi olarak ta çılgınca pasta yapmaya başlar.

Gündüz’ün İlayda’nın yaptığı pastaları değerlendirmek için dahiyane bir fikri vardır. Bu konuda Şennur ile iş birliği yapacaktır. Bu iş birliği ortaya çıkacak mıdır?

Melike ve Ozan’ın eski ilişkisi ortaya çıktıktan sonra, Yüksel ve Özpamuk Ailesi arasındaki gerilim iyice artmaya başlar. Sorunu çözmek için bir araya gelen iki aile, durumu çözebilecek midir?

Gizemin desteği ile Yıldız’ın gizli gizli dans dersi aldığını keşfeden Şennur, Talip ile arasını bozmak için neler yapacaktır?

Cengiz’in her akşam kendini hasta hissedip doktora gitmesi Gizem ve Zahide’nin Cengiz’in hastalık hastası olduğunu düşünmelerine yol açar. Gizem ve Zahide’nin Cengize’e yardımcı olmaya çalışırken keşfedecekleri gerçek, büyük sürpriz olacaktır.

İlgili Haberler