SON DAKİKA
22 Eylül 2019 06:35

SON HABERLER

Jet Sosyete 36. bölüm fragmanında Cengiz ile tartışan Zahide’den çıldırtan karar!

Jet Sosyete yeni bölümüyle Perşembe 20.00’de Tv8’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Hasibe Eren, Derya Karadaş, Sarp Apak gibi isimlerin kadroda yer aldığı dizi Mayıs ayına kadar ekranda yer almaya devam edecek.

Gülse Birsel, dizinin Mayıs’tan sonra ekranda olmayacağını açıklamıştı. Peki Jet Sosyete 36. yeni bölümde izleyicileri neler bekliyor… 11 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelecek yeni bölümden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Peki 36. bölümde izleyicileri neler bekleyecek? Detaylar aşağıda yer almaktadır…

Cengiz’le tartışan Zahide yan eve taşınma kararı alır. Yüksel Ailesi, bu durumu mecburen kabullenir. Zahide’nin, Yüksel Ailesi’ni terbiye etmesi önceleri bütün aileyi rahatsız ederken buna alışan aile Zahide’nin hep onlarla kalmasını ister.

Cengiz sürekli gizli işler çevirmektedir. Sabah erkenden çıkmakta, akşamları birkaç saat yok olmaktadır. Bu durumdan şüphelenen Gizem, takibe başlar. Sabahları işe de gitmediğini öğrenir. Cengiz’in cep telefonunu karıştırınca Deniz isimli biriyle yazışmalarını yakalar ve olaylar büyür.

Harry ve İlayda kavga eder ve bir anda ayrılırlar. İlayda bütün sevgili olanlara lanet okur. İlayda’nın yaklaştığı bütün çiftler kavga etmekte ve araları bozulmaktadır. Hep beraber İlayda’nın onlara nazar değdirdiğini düşünürler ve konuşmaya karar verirler fakat hiçbir şey zannettikleri gibi çıkmaz.

Talip, Yıldız’ı tekrar isteyebilmek için annesini ikna edememektedir. Biraz yumuşaması için psikiyatriste görünmesini ister. Muayene sonrası reçetelerin karışması Şennur’un bambaşka bir insana dönüşmesiyle sonuçlanır. Şennur’un bu hali herkesi şoka sokar ve herkes çok memnundur fakat bu rüya çok uzun sürmeyecektir.

İlgili Haberler