SON DAKİKA
1 Temmuz 2022 19:23

SON HABERLER

Kaderimin Oyunu dizisindeki mantık hatası artık can sıkmaya başladı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV ekranında Cuma akşamları yayınlanan Kaderimin Oyunu dizisini izleyenler sosyal medyada eleştirilerine devam ediyor. Akın Akınözü, Öykü Karayel, Melike İpek Yalova ve Sarp Apak’ın başrollerinde yer aldığı dizinin hikayesinde sırlar bir bir ortaya çıkmaya başladı…

1 Nisan’da yayınlanan 15. bölümün ardından izleyiciler, paylaşılan 16. bölüm fragmanı ile çok heyecanlı anların yaşanacağı bir dönemin geldiğinin farkında. Asiye ve Cemal arasındaki gerçeklerin ortaya çıkmaya başlaması ile birlikte hikayenin akışı da hızlanıyor… Dizi hayranları ise Asiye karakterindeki mantık hatasından bahseden paylaşımları ile sosyal medyada dikkat çekiyor.

Birçok dizi hayranı, Öykü Karayel’in başarıyla canlandırdığı Asiye karakterinin bu kadar büyük zorluklar yaşadıktan sonra geldiği bu noktanın mantıklı olmadığını düşünüyor. Bir dizi hayranı, “Bir kadın bu kadar gurursuz olmamalı” diyerek Asiye karakterine olan kızgınlığını paylaştı.

Asiye’yi terk eden, onu hiç arayıp sormayan bir adam yıllar sonra karşısına çıkıyor. Peki Asiye ne yapıyor? Dizi hayranları Cemal’in karşısında Asiye’nin gülmesinin bile mantıklı olmadığını düşünüyor. Bir dizi izleyicisi, “Şimdi nasıl Cemal’e gülebiliyorsun, ne bu yakınlık, kendine gel biraz. İnsanların sinirini bozma, gururundan uzaklaşma” diyerek kızgınlığını sosyal medyada ifade etti.

Kaderimin Oyunu dizisinin 15. bölümünün yayınlandığı gün 100 bine yakın tweet paylaşıldığını biliyor musunuz? Dizinin reytingleri ortalama oranlarda geliyor ama sosyal medya etkinliği çok yüksek.

Asiye karakterinin geldiği bu durumun bir mantık hatası olduğunu düşünen bir başka dizi hayranı da şu sözleri ile diziye olan eleştirisini sıralıyor:

“Asiye karakteri; yaşadığı onca acılara tek başına göğüs germek zorunda kaldığı sıkıntılara, hayal kırıklıklarına karşı daha güçlü bir tutum benimsemeli. Kendini ezdirmek altta kalmak yerine, gerçekleri olduğu gibi kesin ve sert bir dille fade etmeli. Onca acıyı, sıkıntıyı, problemi 7 yıl boyunca kimsenin yardımı olmaksızın tek başına atlatan, mücadele eden bir kadın, kimseye boyun eğmemeli. Dimdik ayakta durup kendi hikayesini yazan güçlü bir kadın profili çizmeli.”

Kaderimin Oyunu dizisinin 16. bölümü 8 Nisan’da yayınlanacak ve izleyiciler heyecanla yaşanacak gelişmeleri bekliyor. Tabii ki eleştiriler de sosyal medyada devam ediyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler