SON DAKİKA
26 Haziran 2022 14:46

SON HABERLER

Kaderimin Oyunu dizisiyle ilgili Star TV’den yeni sürpriz!

Star TV’nin bu sezon ekranda kalan tek dizisi Kaderimin Oyunu… Dram dolu hikayesi ile izleyicileri etkileyen bu yapımın düşen reytingleri kanal için büyük bir sorun oldu… Star TV, diziyi yeniden geniş bir izleyici kitlesine yaymak için harekete geçti.

Kaderimin Oyunu dizisinin 9. bölümü geçtiğimiz Cuma günü yayınlandı. Reytingler ortalamanın üzerinde olsa bile daha önce dizinin çok daha iyi oranlar elde edebildiğini biliyoruz. Sonrasında ise Cumartesi günü 9. bölümün tekrarı yine prime-time’da izleyicilerle buluştu. Tekrar bölüm reytingleri ise biraz düşük geldi…

Star TV’nin Cuma rekabetinde zorlanmakta olan Kaderimin Oyunu’nu geniş kitlelere yaymak için çabasında yeni bir sürpriz olacak… 24 Temmuz Perşembe akşamı diziyi izlemeyenler veya kaçıranlar için özel bir kolaj bölümü yayınlanacak.

Başrollerinde; Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak’ın yer aldığı ‘Kaderimin Oyunu’, nefes kesen hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla ilk yayınlandığı dönemde çok iyi çıkış yaptı. Ancak Cuma günleri birbirinden farklı 7 dizinin yarıştığı ortamda Kaderimin Oyunu da izleyicilerinden bir bölümünü kaybetti.

Star TV ise yeniden eski reytinglere ulaşmak için farklı denemeler yapmayı sürdürüyor. Dizinin gün değiştirmesi de ihtimal dahilinde. Ancak bu değişiklik öncesinde kanal yöneticileri farklı günlerde yayınladıkları tekrar bölümlerin sonuçlarına bakarak bir öngörü yapabilmeyi umut ediyor.

Yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün yaptığı, Yapımını NGM Medya’nın üstlendiği ‘Kaderimin Oyunu’nun yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Gül Abus Semerci kaleme alıyor. ‘Kaderimin Oyunu’, iki çocuğuyla genç yaşta hayata tutunmaya çalışan Asiye’nin trajik hayatı dizinin konusunu oluşturuyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler