SON DAKİKA
19 Mayıs 2019 19:38

SON HABERLER

Kadın 40. Yeni Bölüm Fragmanı İzle! Sonunda Sarp ve Bahar karşılaştı!

Kadın dizisinin 39. yeni bölümü 13 Kasım Salı akşamı izleyicilerle Fox TV ekranında buluştu. Dizinin yeni bölümünde yine hareketli sahneler vardı. Sarp’ın başı büyük belada. Nezir peşini bırakmıyor. Arif ile Bahar ise aşklarını yaşamaya başladı. Ancak Arif’in önünde büyük engeller var. Pırıl ise Şirin ile ilgili gerçekleri söyledi. Şirin evden kovuldu. Bahar ise evine, çocuklarına kavuştu…

Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın başrollerinde yer aldığı Kadın dizisinin 40. yeni bölümünde ise çok önemli anlara şahit olacağız. Yıllar sonra Sarp ve Bahar karşılaşacak. Bahar, Sarp’ı karşısında görünce şoke olacak. 40. bölümden ilk görüntüler yayınlandı. Videodan o anları izleyebilirsiniz.

Kadın 39. ve son bölümünde neler yaşandı? İşte detaylar:

Sarp’ın telefonuna gelen mesajı gördükten sonra Pırıl çok sinirlenmiştir. Soluğu Enver ve Hatice’nin yanında alan Pırıl’ın Şirin hakkında söyleyecekleri herkesi şaşırtacaktır. Enver, Şirin’i bir daha evde görmek istemediğini söyler. Çünkü Şirin ailesini her defasında daha büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştır.

Şirin ise Bahar’a verdiği ilikten sonra artık kimsenin ona ihtiyacı olmadığını düşünmektedir. Arif’in taşıdığı sırrın artık ona ağır gelmesine rağmen, bir de Yeliz’in üstüne gelmesi onu patlama noktasına getirmiştir. Çevresindeki insanların onu fırsatçı olarak görmesinden de aşırı rahatsız olmuştur. Oysaki Arif’in Bahar’a olan aşkı Bahar’ın iyiliği için her şeyi yapabilecek kadar güçlüdür.

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un yer aldığı “Kadın” her salı Fox’da!

Oyuncular:
Özge Özpirinçci
Caner Cindoruk
Bennu Yıldırımlar
Ayça Erturan
Ece Özdikici
Şerif Erol
Seray Kaya
Feyyaz Duman
Devrim Özder Akın
Kübra Süzgün
Ali Semi Sefil

İlgili Haberler