SON DAKİKA
25 Nisan 2019 15:19

SON HABERLER

Kadın dizisinde Enver dede, Bizim Hikaye’deki Barış’ın sözleriyle psikopata bağladı!

Kadın dizisinin 35. bölümünde dikkat çeken bir sahne vardı…

Televizyon Gazetesi Detay

Dizinin 35. yeni bölümü 16 Ekim Salı akşamı izleyicilerle buluştu. Sarp’ın Bahar ile çocukların yaşadığını öğrenmesi bakımından dikkat çekici bir bölümdü… Artık dizide olayların daha hızlı akması kesin…

Kadın dizisinde bir başka detay ise dikkatleri çekti.

Dizide Hatice ve Enver evde oturmaktaydı. Yeliz, çocukları odaya götürüp yatırmıştı. Tam da bu sırada televizyon açıktı.

İşte o televizyonda Bizim Hikaye dizisi açıktı.

Bizim Hikaye’de Burak Deniz’in canlandırdığı Barış, Filiz’e ‘Kaybettik çocukları” diyordu… Yani 41. bölümün en hüzünlü anı, Kadın dizisine konu olmuştu… Tülay’ın çocuklarını kaybetmesi Hazal Kaya’nın canlandırdığı Filiz’i adeta yıkmıştı.

İşte o anlar Kadın dizisinde Enver – Hatice sahnesinde gösterildi.

Kadın dizisindeki Enver-Hatice sahnesinin çekimleri akşam saatlerine denk gelmişti. Acaba bu bir tesadüf müydü yoksa özellikle mi Bizim Hikaye’deki o sahne ekranda belirmişti, işte bu detayı bilemiyoruz.

Ancak Barış’ın ‘Kaybettik çocukları’ demesi ve Filiz’in de ağlaması Kadın dizisinde ekrana geldi.

Enver dede Barış’ın sözüyle adeta psikopata bağladı. Önce televizyonun sesini kesti Enver dede, sonra da Hatice’ye dönüp “Keşke çocukları getirmeseydik. Ya Sarp buraya gelirse, çocukları görürse…” diye sözlerine kaygılı şekilde devam etti.

Anlaşılan Bizim Hikaye’nin Barış’ının ‘çocukları kaybettik’ sözü Enver dedenin empati yapmasına sebep oldu ve çocukları eve getirdiklerine pişman etti.

Bu sahne ile Kadın dizisinden Bizim Hikaye’ye selam yollanmış oldu.

İŞTE KADIN DİZİSİ 35. BÖLÜMÜNDEKİ O SAHNE…

İŞTE BİZİM HİKAYE 41. BÖLÜMÜNDEKİ ÇOCUKLARI KAYBETTİK SAHNESİ

İlgili Haberler